сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Антон Яценко: Дорогу по вулиці Михайлівська (Артема) – ВІДРЕМОНТОВАНО! ФОТО

  • Вівторок, 13 грудня 2016, 15:17

do i pislya - tittleРемонт доріг в Умані продовжується! Вже частково заасфальтовано вулицю Михайлівська (Артема). Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook повідомив народний депутат України Антон Яценко.

Саме за сприяння Антона Яценка, мера міста Умань Олександра Цебрія, губернатора Черкащини Юрія Ткаченка та інших, і за підтримки прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана в Умані активно йде ремонт 18-ти затверджених доріг.

михайлівська-до

Нагадаємо, Верховна Рада підтримала їх спільну ініціативу щодо ремонту доріг в Умані. Після чого Антон Яценко оприлюднив на своїй сторінці у соцмережі список з 18 доріг, які мають відремонтувати в Умані до кінця року. Уже 12 доріг із затвердженого списку відремонтовані.

михайлівська-після

- Тепер з новим асфальтом частково і вулиця Михайлівська (Артема). Якщо дозволить погода, одразу ж закипить робота на інших 6 дорогах. Також уже відремонтовані вулиці Південна, Волонтерів, Чернишевського, Північна, Васильківська, Залізняка, Кармелюка, Юмашева, Стуса, Лермонтова і Кумановського, — повідомив народний депутат Антон Яценко.

do i pislya

Нагадаємо, що парламентар вже давно працює у цьому напрямку. За сприяння Яценка відремонтовано багато міжселищних доріг, а деякі шляхи ще в процесі ремонту. Що стосується саме Умані, за його ініціативи вже відремонтовано в’їзд в місто з траси Черкаси-Вінниця до круга, який з’єднує його з вулицями Михайлівська та Тімірязєва.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати