04744.info Сайт міста Умань

top panarama
A+ A A-

На Черкащину повертається ожеледиця. - Гідрометцентр

  • Понеділок, 12 грудня 2016, 19:06

ozheledycyaЗа даними Черкаського обласного центру з гідрометеорології, 13-го грудня на автошляхах Черкаської області очікується ожеледиця у зв’язку з похолоданням та опадами. Про це інформує Про Все.

На початку цього тижня синоптики очікують на новий циклон з Балтики з негодою - дощем, снігом, ожеледдю, налипанням мокрого снігу, вітром 15-20 м/с. Вже з вечірнього понеділка температура знизиться до -2-4°, що призведе до утворення ожеледиці на дорогах.

До кінця тижня переважатиме морозна погода, з температурою вдень -2-4°, вночі -7-9º, місцями до -10-12° на фоні періодичного випадіння невеликого снігу.

У зв’язку з ускладненням погодних умов, Служба автомобільних доріг у Черкаській області закликає водіїв бути уважними та обережними за кермом.

 

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати