сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

novunu

doctor pro 1

В Умані засуджено громадянина Грузії за спробу вчинити крадіжку

  • Неділя, 11 грудня 2016, 15:04

uman-furshetУманською місцевою прокуратурою підтримано державне обвинувачення відносно 40-річного громадянина Грузії, який перебуваючи в м. Умань біля магазину «Фуршет», з метою таємного викрадення чужого майна, просунувши руку через відчинене вікно до салону автомобіля, який перебував на паркові, намагався таємно викрасти майно.

 

 

Про це повідомляє Уманська місцева прокуратура.

 

За даними слідства, метою чоловіка стала сумка, в якій знаходився мобільний телефон, який вартував потерпілому матеріального збитку на загальну суму майже 3000 гривень.

 

Однак зловмисник не довів свій умисел до кінця, так як був затриманий свідками вчинення даного правопорушення.

 

За результатами судового розгляду, Уманським міськрайонним судом чоловіка визнано винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 15 ч.1 ст. 185 КК України, а саме закінчений замах на таємне викрадення чужого майна (крадіжка) та врахувавши повне визнання обвинуваченим своєї вини, щире каяття та відшкодування потерпілому завданого збитку, призначено покарання у вигляді штрафу в сумі 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 850 грн.

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати