сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-
aweer
 
copycenter

 

Хвойний прайс: Скільки в Умані доведеться викласти за ялинку?

  • Неділя, 11 грудня 2016, 10:22

elkaЛісівники Уманщини виростили на спеціальних плантаціях достатню кількість новорічних ялин та сосон, щоб забезпечити в повній мірі потреби населення.

 

 

У цьому році державні лісові господарства готові реалізувати 87 тисяч новорічних ялинок. Заготівля їх буде здійснюватися відповідно до попиту громадян, - йдеться на офіційному сайті Ліси Черкащини.

 

Ціни на ялинки не змінилися у порівняні з попереднім роком і становитимуть від 45-ти гривень. Вартість традиційно буде залежати від висоти та якості дерева. Дорожчими будуть ялинки в контейнерах – від 145 до 200 грн., в залежності від висоти.

 

Перевірка законності походження ялинки відбуватиметься шляхом введення номеру з бирки чи самоклейної етикетки, що прикріплені до ялинки, на сайті http://www.ukrforest.com.

 

Кожен, хто захоче придбати ялинки за мінімальними цінами, зможе це зробити безпосередньо в лісовому господарстві Уманщини.

Адреса та контактний телефон лісгоспу:

 

Адреса: 20300, м. Умань, вул. Білогрудівська, 6

тел.: (04744) 3-91-43 факс: (04744) 3-91-33.

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати