04744.info Сайт міста Умань

top panarama
A+ A A-

В Умані стартував ІІІ соціальний благодійний проект «Подаруй янгола»

  • П'ятниця, 09 грудня 2016, 18:00

yangolДнями в Умані стартував ІІІ соціальний благодійний проект «Подаруй янгола», метою якого є здійснення мрій дітей із Обласного міжрегіонального центру соціально-психологічної реабілітації у місті Умань. Соціальний проект проводиться ще з 2014-го року та на часі є актуальним, оскільки в державі та, зокрема, у нашому місті є діти з особливими потребами і, нажаль, діти, від яких відмовляються батьки або через недбале ставлення до яких держава змушена вилучати їх з біологічних сімей. Про це сайту міста Умань 04744.info повідомили координатори проекту.

Проект передбачає постійне відвідування учасниками проекту – учнями навчального закладу Обласного міжрегіонального центру соціально-психологічної реабілітації дітей міста Умань.

proekt1

Під час зустрічей школярі спілкуються з дітьми, щиро дарують любов та тепло малюкам та своїм одноліткам, проводять розважальні та виховні заходи, дарують іграшки, книжки, солодощі, тим самим здійснюють мрії дітей. Виконавці проекту отримують соціальний досвід, а діти, на яких був направлений проект – подарунки, а також емоційну та моральну підтримку через насичення їхнього життя спілкуванням, цікавими подіями та культурними заходами.

Учасники проекту намагаються привернути увагу до життєво-важливих проблем маленьких громадян нашого міста, щоб кожен з них відчув небайдужість суспільства до себе. Допомогти дітям, а особливо тим, кому практично немає від кого чекати допомоги і підтримки є надзвичайно важливою і потрібною справою.

Координатор проекту - Олійник Н.В.

Тел.: +38 (050) 163-30-34. Бажаючі долучитися до реалізації проекту можуть отримати всю інформацію у координатора. Будемо раді співпраці! ТВОРІМО ДОБРО РАЗОМ!

 

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати