04744.info Сайт міста Умань

top panarama
A+ A A-

Міська влада вітає уманських захисників України із Днем Збройних сил

  • Вівторок, 06 грудня 2016, 10:27

zbroyni sylyШановні воїни, дорогі ветерани, захисники України! Від імені міської ради, виконавчого комітету вітаємо вас із Днем Збройних сил України – всенародним святом, що уособило доблесть і героїзм усіх поколінь нашого народу, та асоціюється з найвищими проявами патріотизму, вірності, жертовності, честі і обов'язку, - йдеться на сайті Уманської міської ради.

Відзначаючи це свято, ми віддаємо данину глибокої поваги всім тим, хто непорушно стоїть на варті миру і спокою у державі, став прикладом для нащадків вірного і гідного служіння своєму народу. Вшановуємо пам’ять тих, хто віддав найдорожче – своє життя за свободу і цілісність нашої країни.

Особливі слова подяки адресуємо ветеранам війни, учасникам антитерористичної операції на Сході України. Ваш подвиг завжди залишатиметься взірцем звитяги, мужності й самопожертви.

Бажаємо нашим воїнам-захисникам, ветеранам, сім’ям військовослужбовців міцного здоров’я, щастя, родинного тепла, оптимізму і миру! Нехай любов до рідного краю й людська шана надихають вас на нові звершення у благородній справі служіння своєму народові!

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати