top panarama
A+ A A-

8881

740x90 ERO

Спортсмени Уманського університету приїхали переможцями з чемпіонату світу з пауерліфтингу

• Понеділок, 05 грудня 2016, 20:03

sport - tittleКоманда Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини в складі викладачів кафедри спортивних дисциплін факультету фізичного виховання Сергія Ільченка і Руслана Маслюка та студентів Владислава Мошенського й Івана Мудрака взяли участь у відкритому Чемпіонаті Світу GPF/GPA з пауерліфтингу, жиму лежачи, багатоповторному жиму та тяги. Змагання, в яких право на першість виборювали близько 200 спортсменів з України, Ірану, Росії, Молдови та Румунії, проходили 26-27 листопада в місті Києві, - інформує Черкаський Спорт.

За підсумками змагань в дисципліні «багатоповторний жим» спортсмени УДПУ показали високий рівень підготовки та продемонстрували чудову техніку виконання вправи, яку головний суддя змагань відзначив як найкращу.

Призерами і переможцями стали:

Студент ІV курсу факультету фізичного виховання Іван Мудрак, який підтвердив звання кандидата в Майстри спорту України та виборов І місце у номінації 55 кг (юніори) і ІІ місце серед чоловіків (OPEN) у ваговій категорії до 75 кг з результатом 53 повторення за три хвилини;

Студент ІІ курсу факультету фізичного виховання Мошенський Владислав, який також підтвердив звання кандидата в Майстри спорту України і виборов І місце у номінації 55 кг (юніори) та ІІІ місце серед чоловіків (OPEN) у ваговій категорії до 100 кг із результатом 64 повторення за три хвилини.

Викладачі: Руслан Маслюк, який підтвердив на чемпіонаті звання кандидата в Майстри спорту України і виборов І місце у номінації 55 кг серед чоловіків (OPEN) у ваговій категорія до 100 кгз результатом 78 повторень за три хвилини та Сергій Ільченко, майстер спорту України міжнародного класу, який посів І місце в номінації штанги 100 кг у ваговій категорії до 100 кг з результатом 39 повторень за три хвилини.