сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-
aweer
 
copycenter

 

Випускника уманського університету зобов’язали повернути грошову допомогу на навчання через трудовий бойкот

  • Середа, 30 листопада 2016, 14:50

groshiУманська місцева прокуратура з’ясувала, що випускник Уманського державного педагогічного університету ім. Павла Тичини здобув освіту педагогічного профілю та уклав на строк у три роки договір про роботу на посадах педагогічних працівників у загальноосвітніх навчальних закладах. При цьому йому було надано одноразову адресну грошову допомогу у п’ятикратному розмірі мінімальної заробітної плати. Про це сайту міста Умань 04744.info повідомили в Уманській місцевій прокуратурі.

Випускника працевлаштували на посаду вчителя в загальноосвітню школу, проте умови договору щодо обов’язкового відпрацювання протягом трьох років у навчальному закладі він не дотримав та був звільнений за прогул без поважних причин. При цьому отриману суму одноразової адресної грошової допомоги в добровільному порядку не повернув.

У зв’язку з виявленим порушенням вимог чинного законодавства Уманською місцевою прокуратурою подано позовну заяву до випускника вишу про стягнення вище зазначеної грошової допомоги.

Наразі рішенням суду випускника зобов’язано сплатити одноразову адресну грошову допомогу в сумі 5,7 тис гривень.

 

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати