сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Шість медичних закладів Умані, Христинівки і Монастирища отримали видатковий матеріал, медикаменти та сучасне обладнання. ФОТО. ВІДЕО

  • Середа, 30 листопада 2016, 10:21

yacenkoНародний депутат України Антон Яценко продовжує розвивати галузь охорони здоровя на своєму 200-му окрузі. Наразі, завдяки співпраці нардепа з міжнародними організаціями Антон Яценко вкотре передав медичним закладам Умані, Христинівки і Монастирища вкрай потрібний видатковий матеріал, дорогі медикаменти та сучасне обладнання.

- Дякую народному депутату України Антону Яценку. Ми дуже вдячні за цю допомогу, і зазначу, що вона вже не перша. Маю надію, що ми і в подальшому будемо розраховувати на допомогу і ліками, і медичним обладнанням, - зазначив головний лікар Уманської міської лікарні Валерій Мироненко.

likarnya2

Так у центральні районній лікарні Монастирища та Христинівки нардеп передав сучасні оглядові столи і автоклави. Ще автоклави отримали Уманська центральна районна лікарня та Уманська дитяча міська лікарня. До речі, дитячій лікарні в Умані Антон Яценко подарував і апарат ультрависокочастотної терапії.

likarnyaАнтон Яценко передав закладам охорони здоровя ліки та інєкції. Серед них протигрибкові препарати, замінники плазми, ліки для хворих на цукровий діабет, препарати для підвищення рівня глюкози, профілактики тромбозу і захворювань шкіри та ін’єкції проти грипу.

Також нардеп забезпечив їх необхідним медичним видатковим матеріалом. Серед якого: стерильні бинти, шприци з голками, респіратори, раневі пов'язки, оглядові рукавички, антитромбові панчохи, багатошарові бандажні пов`язки, багаторазові холодові пластини, системи для кишківника та простирадла.

likarnya3

Препарати та видатковий матеріал передано нардепом за потребою в Уманську міську лікарню, Монастирищенську і Христинівську центральні районні лікарні та Уманський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Уманської районної ради.

likarnya4

Яценко пообіцяв і надалі піклуватись про галузь охорони здоров'я на своєму окрузі, і робити усе можливе для підтримки медичних закладів у межах Уманського, Христинівського та Монастирищенського районів, а також сіл Вишнопіль і Легедзине Тальнівського району.

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати