сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

evrodim

potten

Уманський студент виборов бронзу на світовому чемпіонаті з хортингу

  • Вівторок, 29 листопада 2016, 14:02

horting - tittleСтудент ІІ курсу факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Ілля Клочан у складі збірної України взяв участь у чемпіонаті світу з хортингу серед чоловіків. Змагання світового масштабу з національного виду спорту проходили в місті Трускавець з 17-го по 20-те листопада 2016 року. Про це сайту міста Умань 04744.info повідомили у прес-службі УДПУ.

Участь у турнірі взяли понад 450 спортсменів з усіх куточків світу: Білорусії, Молдови, Азербайджану, США, України, Франції, Росії та Марокко. Національну збірну команду представляли 283 особи, які пройшли попередній відбір у відповідних розділах на чемпіонатах України.

horting

Уманський спортсмен успішно дійшов до півфіналу, однак поступився українцю, майбутньому чемпіону змагань. Ілля Клочан (вагова категорія 60-65 кг) посів ІІІ місце чемпіонату світу з хортингу та виконав норматив Майстра спорту України.

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати