сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Максим Поляков: Два роки роботи у Верховній Раді. ЗВІТ

 • Понеділок, 28 листопада 2016, 11:07

звіт tittle"Я, як народний депутат України, секретар Комітету з питань фінансової політики і банківської діяльності у Верховній Раді насамперед оцінюю інвестиційну привабливість регіону і роблю усі можливі кроки задля підвищення фінансової спроможності регіону, створення сприятливих умов функціонування підприємництва, наближення розвитку інфраструктурного комплексу до європейських стандартів. За 2 роки депутатської роботи, нам, разом з моєю командою, вдалося досягнути реальних результатів…", - про це інформує Вечірня Умань.


звіт

За час виконання депутатських повноважень зареєстровано 58 законопроектів, автором або співавтором яких я безпосередньо виступаю. Основна тема моєї законотворчої діяльності, як секретаря Комітету з питань фінансової політики та банківської діяльності, направлена на удосконалення банківської системи, банківського нагляду, розвитку ринку фінансових послуг, страхування. Комітетом підготовлено до розгляду Верховною Радою законопроекти, що мають значно змінити систему регулювання фінансовими ринками, у тому числі законопроекти «Про страхування», «Про споживче кредитування», про ринок деривативів, щодо удосконалення захисту прав споживачів фінансових послуг, про ломбарди, стимулювання кредитування в Україні, над деякими з них я працював ще під час виконання обов’язків Голови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг. Мною створено робочу групу, яка активно працює над законопроектом щодо консолідації функцій із державного регулювання ринків фінансових послуг (сплітом). Всі зазначені законопроекти вплинуть на роботу учасників ринку, змінять взаємовідносини з клієнтами та потребують кардинального підходу до системи регулювання.

звіт1

Мною подано правки до 13 законопроектів при підготовці їх до 2-го читання, загальна кількість яких складає 416, з яких враховано 306.

Традиційно, з часів роботи в Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, активно співпрацюю з ринком страхування, зокрема, беру участь в Міжнародних фінансових форумах учасників страхового ринку на яких обговорюються питання реформування, механізми регулювання, перспективи та проблеми розвитку, тощо.

За два роки депутатської роботи самостійно та колективно з колегами з МДО «Депутатський контроль» надіслано та зареєстровано 1227 депутатських звернень та запитів, результативність – 82 %.

Я родом із Уманщини, від «НАРОДНОГО ФРОНТУ», закріплений за Черкаською областю як керівник територіальної організації партії. Тому усі свої зусилля спрямовую на розвиток аграрного Черкаського регіону. Головним завданням перед собою ставлю – подолання корупції у всіх гілках влади та налагодження комунікації між владою та бізнесом.

Є членом та співорганізатором МДО «Депутатський контроль», головною метою якого є боротьба з корупцією, регіональні представництва об’єднання функціонують майже в кожній області України.

Виступив одним із ініціаторів створення Агенції підтримки підприємництва на Черкащині, до якого звертаються бізнесмени, громадські організації та діячі, громадяни, і саме завдяки спільним зусиллям та безпосередній участі очільника Черкаської ОДА Юрія Ткаченка, нам вдалося створити кілька потужних підприємств. Як результат – створення нових робочих місць, наповнення місцевих бюджетів податками та підвищення інвестиційного клімату регіону. Також захистили багато аграріїв, у тому числі з Уманського району.

Вже не один рік я спільно зі своєю командою та бізнесменами реалізовуємо ряд важливих проектів для жителів Уманщини задля їх комфортного життя. Неодноразово в кулуарах я чув запитання чому саме Умань?! Так ось- Умань для мене - перлина Черкащини, це моє рідне місто, де я народився та виріс, провів шкільні та студентські роки... Надважливим та пріорітетним завданням вважаю зробити максимум! для жителів Уманщини.

За два роки нам вдалося

Культура та освіта:

звіт2

1) відкрити сучасний дитячий комплекс з екоматеріалів та потужний дитячо-спортивний комплекс під відкритим небом по вул. Піонтковського у м. Умань;

2) активно займаюсь підготовкою молоді та створюємо для них комфортні умови: відкрили новітній комп'ютерний клас в моїй рідній школі - НВК №7,  розпочатий ремонт у Бабанській школі: класи будуть обладнані за найвищими стандартами. Стандарт у мене простий – робити не гірше, ніж в себе дома. Усе це – за кошти спонсорів. Все для того, аби учням було комфортно вчитися, а вчителям – навчати;

звіт3

3) реалізовуємо програму щодо заохочення дітей-відмінників. Уманські школярі, які гарно навчатимуться, щомісячно отримуватимуть премії в розмірі 200 грн.

звіт4

Житлово комунальне господарство:

4) провести капітальний ремонт вулиці Київської та запланований капітальний ремонт до кінця 2016 року 19 вулиць Умані (охоплює усі райони);

5) завдяки спільним зусиллям буквально через місяць "Укргазбанк" в Умані запускає унікальний проект «Дирижабль», у результаті втілення якого за допомогою повітря вироблятимуть електроенергію. Іншу програму реалізуємо із "Глобус банком", завдяки якій громадяни зможуть брати кредити на утеплення, заміну котлів, вікон тощо. Тобто реалізовувати заходи, спрямовані на підвищення рівня енергоефективності. При цьому відсотки за кредит гаситиме місто.

Медицина:

звіт5

6) відкрити реанімаційну палату невідкладної медичної допомоги в Уманській міській лікарні. Вона доступна для всіх уманчан. Оснащена сучасним обладнанням з Ізраїлю. Крім того понад наших 40 лікарів пройшли навчання у провідних ізраїльських медиків. Це допоможе надавати ще більш якісні медичні послуги. Це людські життя. А перша медична допомога – це головне.

звіт6

7) співпрацюємо з Одеським медичним університетом, фахівці якого навчатимуть лікарів з Уманщини. Уже було проведено безкоштовну лапороскопічну операцію на базі Уманської районної лікарні і надалі пройдуть показові операції.

звіт7

Незабаром презентуємо програму з соціальної допомоги щодо забезпечення громадян окулярами. В проекті – забезпечення лікарень новим транспортом...

8) є співпраця з правоохоронними органами. В рамках програми щодо забезпечення правоохоронних органів транспортними засобами МВС України за моєї ініціативи було передано нові автомобілі для Уманського відділку поліції, ведемо переговори з Міністерством щодо виділення таких же автомобілів для районного відділку поліції, адже там також катастрофічна ситуація із транспортом.

звіт8

 

Точка зору

звіт9В п’ятницю, 18 листопада Голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко висловив слова подяки народному депутату України  Максиму Полякову:

- За підтримки народного депутата України Максима Полякова усі райони міста Умань отримають нові дороги! Нещодавно Урядом розглянуто питання про субвенцію з державного бюджету в обсязі 15 млн. грн. для проведення ремонту та реконструкції дорожнього покриття у межах міста Умань. Дякую Максиму Анатолійовичу за плідну співпрацю у даному напрямку, – наголосив очільник Черкаської ОДА.

Нагадаємо, що нещодавно Урядом розглянуто питання про субвенцію з державного бюджету в обсязі 15 млн. грн. для проведення ремонту та реконструкції дорожнього покриття у межах міста Умань. Питання до Порядку денного засідання Уряду було внесено з голосу на початку засідання.

- Зазначений обсяг фінансування втричі перевищує минулорічний з проведення ремонтних робіт по вулиці Київській. Завдяки тісній співпраці з Кабінетом Міністрів України, Головою Черкаської ОДА, міською владою до кінця року капітальний ремонт дорожнього покриття буде проведено в кожному районі міста, а саме:

 • вулиці Васильківської (вулиця Кірова);
 • вулиці Кумановського Віктора (вулиця Калініна);
 • вулиці Волонтерів (вулиця Тельмана);
 • вулиці Стуса (вулиця Карла Лібнехта);
 • вулиці Чернишевського;
 • провулку Залізняка;
 • вулиці Північної;
 • вулиці Одеської;
 • вулиці Михайлівської (вулиці Артема);
 • вулиці Південної
 • вулиці Потоцького (вулиця Мопрівська);
 • вулиці Миколи Хвильового (вулиця Сергія Лазо);
 • провулку Привокзального;
 • вулиці Юмашева;
 • вулиці Кармелюка;
 • вулиці Лермонтова;
 • провулку Миронюка Андрія (пров. Жовтневий);
 • вулиці Благовісна (вул. Орджонікідзе);
 • вулиці Скоропадського (вул. Страйгородського).

звіт10

- Особисто дякую Прем’єр – міністру України Володимиру Гройсману за підтримку моїх ініціатив з благоустрою рідного міста, покращення його інфраструктури - наголосив Максим Поляков.

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати