сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

novunu

doctor pro 1

Максим Поляков взяв курс на розвиток якісної медицини в сільській місцевості. ФОТО

  • Вівторок, 29 листопада 2016, 09:50

polyakov tittleУ Бабанській лікарні працює кілька лікарів загальної медицини. Зазвичай вони консультують хворих і направляють в районну лікарню, проте поїхати на повноцінне обстеження в Умань в змозі далеко не кожен. Вивчивши проблему села, народний депутат Максим Поляков знайшов рішення і запросив у Бабанку 20 київських лікарів першої категорії з Міжнародного благодійного фонду «Сприяння розвитку медицини», які провели професійні обстеження селян, поставили діагнози та надали пацієнтам безкоштовні ліки, які важко знайти в українських аптеках..., - пише Вечірня Умань.

- Медицина має залишатися якісною і доступною, як у великому місті, так і в маленькому селі. Ще пів року тому ми започаткували у районній лікарні безкоштовні операції з лапароскопії та відкрили реанімацію в місті Умань. Тепер ми розпочинаємо активну роботу у маленьких селах. І першими якісну консультацію лікарів отримали жителі села Бабанка, - розповідає народний депутат Максим Поляков.

polyakov1

Пройти медичне обстеження та отримати професійну консультацію у лікарню прийшли понад дві сотні селян. Пацієнтам видавали картки, з якими вони йшли до потрібного їм лікаря, отримували безкоштовну консультацію та запас необхідних ліків. Деякі пацієнти приїжджали на обстеження навіть із сусідніх сіл.

polyakov2

- У мене четверо дітей, тому провести їм повне медичне обстеження в наших лікарнях та закупити необхідні ліки - мені не покишені. Тут я змогла за кілька годин дізнатись стан здоров’я усіх чотирьох дітей, а найстарший безкоштовно отримав окуляри, які йому так необхідні, -розповідає Тетяна Петрівна, жителька села Аполянка.

polyakov3

З пацієнтами працювало близько двох десятків лікарів. Селяни могли перевірити стан шкіри у дерматолога, пройти діагностику зору в окуліста, здати аналізи на цукор та отримати консультацію у хірурга. Але найбільша черга стояла до педіатра. Діти, чи не вперше, із задоволенням йшли у кабінет лікаря. Адже, окрім консультації вони отримували подарунки, які стануть корисними не тільки для здоров’я, а й творчого розвитку дитини.

polyakov4

- Мені сподобалось, що у лікаря в кабінеті можна гратись машинками, таку ж саму іграшку я отримав у подарунок. Ще повна коробка олівців, фарб та інших іграшок, - ділиться враженнями Олег, 6 років.

polyakov5

polyakov6

Лікарі, що працюють на волонтерських засадах, активно приймали пацієнтів протягом 4 годин. Через кабінет кожного пройшло ледь не пів сотні пацієнтів різного віку, - від пенсіонерів з паличками до малюків у візочках.

polyakov7

- За останні роки стан здоров’я жителів сіл значнопогіршився. Для декого такі благодійні консультації - це єдиний спосіб потрапити на прийом до професійного лікаря. Часто, ідучи на обстеження, пацієнти навіть не здогадуються, які у них хвороби. Інодітака профілактична консультація може застерегти від загострення хвороби, а в деяких випадках навіть врятувати життя, - розповідає лікар-педіатр Тетяна Плевико.

polyakov8

Для лікарів-волонтерів такі благодійні поїздки вже стали традицією. За 20-ть років існування організації вони об’їздили ледь не всю Україну. Та зазначають, що на даний час завдяки ініціативі Максима Полякова будуть активно працювати саме в селах Черкаської області.

polyakov9

- Ми вдячні організації, що відгукнулась на наше прохання - надати якісне медичне обслуговування у селах Уманщини. Ми й надалі продовжуватимемо активно співпрацювати. Зі своєї сторони я всіляко посприяю, щоб лікарні у селах мали досвідчений персонал та якісні умови. На даний час у лікарню в селі Бабанка ми закупили десять нових ліжок. Далі триматимемо курс на наповнення лікарні якісним персоналом. Щоб заохотити професіоналів працювати в сільській лікарні, ми надаватимемо їм безкоштовне житло поруч із місцем роботи,- розповідає Максим Поляков.

polyakov10

Також, у планах депутата відкрити у Бабанській школі сучасний комп’ютерний клас та окремий відділок поліції. На даний час у цих приміщеннях активно тривають ремонтні роботи.

 

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати