сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Максим Поляков взяв курс на розвиток якісної медицини в сільській місцевості. ФОТО

  • Вівторок, 29 листопада 2016, 09:50

polyakov tittleУ Бабанській лікарні працює кілька лікарів загальної медицини. Зазвичай вони консультують хворих і направляють в районну лікарню, проте поїхати на повноцінне обстеження в Умань в змозі далеко не кожен. Вивчивши проблему села, народний депутат Максим Поляков знайшов рішення і запросив у Бабанку 20 київських лікарів першої категорії з Міжнародного благодійного фонду «Сприяння розвитку медицини», які провели професійні обстеження селян, поставили діагнози та надали пацієнтам безкоштовні ліки, які важко знайти в українських аптеках..., - пише Вечірня Умань.

- Медицина має залишатися якісною і доступною, як у великому місті, так і в маленькому селі. Ще пів року тому ми започаткували у районній лікарні безкоштовні операції з лапароскопії та відкрили реанімацію в місті Умань. Тепер ми розпочинаємо активну роботу у маленьких селах. І першими якісну консультацію лікарів отримали жителі села Бабанка, - розповідає народний депутат Максим Поляков.

polyakov1

Пройти медичне обстеження та отримати професійну консультацію у лікарню прийшли понад дві сотні селян. Пацієнтам видавали картки, з якими вони йшли до потрібного їм лікаря, отримували безкоштовну консультацію та запас необхідних ліків. Деякі пацієнти приїжджали на обстеження навіть із сусідніх сіл.

polyakov2

- У мене четверо дітей, тому провести їм повне медичне обстеження в наших лікарнях та закупити необхідні ліки - мені не покишені. Тут я змогла за кілька годин дізнатись стан здоров’я усіх чотирьох дітей, а найстарший безкоштовно отримав окуляри, які йому так необхідні, -розповідає Тетяна Петрівна, жителька села Аполянка.

polyakov3

З пацієнтами працювало близько двох десятків лікарів. Селяни могли перевірити стан шкіри у дерматолога, пройти діагностику зору в окуліста, здати аналізи на цукор та отримати консультацію у хірурга. Але найбільша черга стояла до педіатра. Діти, чи не вперше, із задоволенням йшли у кабінет лікаря. Адже, окрім консультації вони отримували подарунки, які стануть корисними не тільки для здоров’я, а й творчого розвитку дитини.

polyakov4

- Мені сподобалось, що у лікаря в кабінеті можна гратись машинками, таку ж саму іграшку я отримав у подарунок. Ще повна коробка олівців, фарб та інших іграшок, - ділиться враженнями Олег, 6 років.

polyakov5

polyakov6

Лікарі, що працюють на волонтерських засадах, активно приймали пацієнтів протягом 4 годин. Через кабінет кожного пройшло ледь не пів сотні пацієнтів різного віку, - від пенсіонерів з паличками до малюків у візочках.

polyakov7

- За останні роки стан здоров’я жителів сіл значнопогіршився. Для декого такі благодійні консультації - це єдиний спосіб потрапити на прийом до професійного лікаря. Часто, ідучи на обстеження, пацієнти навіть не здогадуються, які у них хвороби. Інодітака профілактична консультація може застерегти від загострення хвороби, а в деяких випадках навіть врятувати життя, - розповідає лікар-педіатр Тетяна Плевико.

polyakov8

Для лікарів-волонтерів такі благодійні поїздки вже стали традицією. За 20-ть років існування організації вони об’їздили ледь не всю Україну. Та зазначають, що на даний час завдяки ініціативі Максима Полякова будуть активно працювати саме в селах Черкаської області.

polyakov9

- Ми вдячні організації, що відгукнулась на наше прохання - надати якісне медичне обслуговування у селах Уманщини. Ми й надалі продовжуватимемо активно співпрацювати. Зі своєї сторони я всіляко посприяю, щоб лікарні у селах мали досвідчений персонал та якісні умови. На даний час у лікарню в селі Бабанка ми закупили десять нових ліжок. Далі триматимемо курс на наповнення лікарні якісним персоналом. Щоб заохотити професіоналів працювати в сільській лікарні, ми надаватимемо їм безкоштовне житло поруч із місцем роботи,- розповідає Максим Поляков.

polyakov10

Також, у планах депутата відкрити у Бабанській школі сучасний комп’ютерний клас та окремий відділок поліції. На даний час у цих приміщеннях активно тривають ремонтні роботи.

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати