сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Антон Яценко: Дороги по вулицях Північна, Волонтерів та Чернишевського – ВІДРЕМОНТОВАНО! ФОТО

  • П'ятниця, 25 листопада 2016, 17:24

roads - tittleЗ новим дорожнім покриттям тепер і вулиці Північна, Волонтерів (Тельмана) і Чернишевського в Умані, що на Черкащині. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook повідомив народний депутат України Антон Яценко.

Саме за сприяння Антона Яценка, мера міста Умань Олександра Цебрія, губернатора Черкащини Юрія Ткаченка та інших, і за підтримки прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана в Умані активно йде ремонт 18-ти затверджених доріг.

dorogy

Нагадаємо, Верховна Рада підтримала їх спільну ініціативу щодо ремонту доріг в Умані. Після чого Антон Яценко оприлюднив на своїй сторінці у соцмережі список з 18 доріг, які мають відремонтувати в Умані до кінця року. Більше половини доріг із затвердженого списку вже відремонтовані.

chernyshevskogo

telmana

pivnichna

- Ремонт доріг в Умані йде повним ходом. З новим покриттям уже вулиці Волонтерів, Чернишевського та Північна. Вже відремонтовані вулиці Васильківська, Залізняка, Кармелюка, Юмашева, Стуса, Лермонтова і Кумановського, - повідомив народний депутат Антон Яценко.

Нагадаємо, що парламентар вже давно працює у цьому напрямку. За сприяння Яценка відремонтовано багато міжселищних доріг, а деякі шляхи ще в процесі ремонту. Що стосується саме Умані, за його ініціативи вже відремонтовано в’їзд в місто з траси Черкаси-Вінниця до круга, який з`єднує його з вулицями Михайлівська та Тімірязєва.

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати