сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

novunu

doctor

На уманських вулицях висадили 2600 саджанців грабу. ФОТО

  • П'ятниця, 25 листопада 2016, 16:03

grab1Акцію «Зелене місто» підтримали ще два навчальних заклади Умані - Уманський національний університет садівництва та Уманський професійний ліцей. Студенти І курсу факультету лісового і садово-паркового господарства УНУС створили двохрядну живу загорожу по вулиці Комарова, висадивши 800 саджанців грабу. Про це інформує Уманська міська рада.

Молоді зелені насадження (600 шт.) з’явились і по вулиці Енергетичній завдяки старанням учнів професійного ліцею.

grab2

grab3

Всього під час акції «Зелене місто», яка тривала протягом місяця, було висаджено 2600 саджанців грабу.

grab4

grab6

Нагадаємо, раніше участь у "зеленій" акції взяли студенти медичного, агротехнічного коледжів та професійного аграрного ліцею.

grab5

grab

Довідка: огорожа з граба звичайного (Carpinus betulus L.) досягає 2 м у висоту та виконує важливі санітарно-гігієнічні функції, а саме: захист території від вітру, пилу, вихлопних газів та шуму.

 

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати