сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Антон Яценко: Дороги по вулиці Васильківській та провулку Залізняка в Умані – ВІДРЕМОНТОВАНО. ФОТО

  • Четвер, 24 листопада 2016, 10:00

roads - tittleВже функціонують відремонтовані дороги по вулиці Васильківській (Кірова) та провулку Залізняка в Умані, що на Черкащині.

Шляхи тепер з новим дорожнім покриттям за сприяння народного депутата України Антона Яценка, мера міста Умань Олександра Цебрія, губернатора Черкащини Юрія Ткаченка та інших, а також за підтримки премєр-міністра України Володимира Гройсмана.

Нагадаємо, Верховна Рада підтримала їх спільну ініціативу щодо ремонту доріг в Умані. Після чого Антон Яценко оприлюднив на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук список з 18-ти доріг, які мають відремонтувати в Умані до кінця року.

roads

- Ремонт доріг в Умані йде повним ходом. З новим покриттям уже вулиця Васильківська та провулок Залізняка. Вже відремонтовані вулиці Кармелюка, Юмашева, Стуса, Лермонтова і Кумановського, - повідомив народний депутат Антон Яценко.

kirova

kirova2

kirova3

zaliznyaka

zaliznyaka2

zaliznyaka3

Нагадаємо, що парламентар вже давно працює у цьому напрямку. За сприяння Яценка відремонтовано багато міжселищних доріг, а деякі шляхи ще в процесі ремонту. Що стосується саме Умані, за його ініціативи вже відремонтовано вїзд в місто з траси Черкаси-Вінниця до круга, який зєднує його з вулицями Михайлівська та Тімірязєва.

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати