сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

evrodim

potten

«Живий» тризуб в центрі міста: Уманчани патріотичним флешмобом відзначили День Гідності і Свободи. ФОТО

  • Вівторок, 22 листопада 2016, 14:06

mityng tittle21-го листопада в Україні офіційно відзначають День Гідності і Свободи, що об’єднав дві знакові події у новітній історії країни – Помаранчеву революцію 2004 року та Революцію Гідності 2013 року. Цього дня в Умані на площі Соборності відбувся мітинг, участь у якому взяли представники влади, громадських організацій, учасники бойових дій у зоні проведення АТО, а також студентська молодь міста. Про це повідомляє Уманська міська рада.

З цієї нагоди у приміщенні Уманської міськради розгорнулась виставка, присвячена подіям Революції гідності.

mityng6

mityng5

Заступник міського голови Жанна Лозінська вручила Подяки міського голови учасникам АТО - Євгену Буянову, Василю Бебці, Миколі Білану, Андрію Дяченку, Олексію Конону, активістам Майдану Леоніду Середюку та Руслану Скрипнику.

mityng2

Усі присутні мали змогу долучитись до флешмобу «Тризуб – це воля», створивши ланцюг єднання навколо схематичного зображення державного символу України.

mityng7

mityng1

mityng4

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати