сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

В Умані визначили найспортивніші вищі навчальні заклади. ФОТО

  • Неділя, 20 листопада 2016, 14:10

09Молодіжні спортивні ігри міста Умань проводяться серед вищих навчальних закладів І-ІІ та ІІІ-ІV рівнів акредитації вже дев’ять разів. Так, 15-го листопада 2016 року у спортивному залі Уманського НУС відбулась ця урочиста подія, в якій взяли участь понад 1200 студентів. Про це інформує Уманська міська рада.

У рамках заходу, що проводиться протягом навчального року молодь змагається у таких видах спорту: волейбол, баскетбол, міні-футбол, настільний теніс, гирьовий спорт, легка атлетика, шахи, легкоатлетичний крос, футбол.

Участь у молодіжних спортивних іграх взяли такі колективи фізичної культури: Уманського професійного ліцею; Уманського професійного аграрного ліцею; Уманського обласного музичного училища імені Порфирія Демуцького; Уманського агротехнічного коледжу Уманського НУС; Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Т.Г. Шевченка; Уманського медичного коледжу; Уманського національного університету садівництва; Уманського державного педагогічного університету імені П.Тичини.

02

- Молодь у нашому місті дуже спортивна і завжди славилися своїми спортивними талантами. Ми пишаємось успіхами спортсменів, що прекрасно представляють свій навчальний заклад та місто Умань в обласних, державних та міжнародних змаганнях, - сказав під час заходу міський голова Олександр Цебрій.

04

У нашому місті є добра традиція урочисто підводити підсумки молодіжних спортивних ігор серед навчальних закладів І-ІІ, ІІІ-ІV рівнів акредитації та ліцеїв.

03

  • Переможцями та призерами серед вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації стали:

1 місце - колектив фізичної культури. Уманського гуманітарно – педагогічного коледжу імені Т.Г. Шевченка;

2 місце - колектив фізичної культури агротехнічного коледжу Уманського національного університету садівництва;

3 місце - колектив фізичної культури медичного коледжу.

01

  • Серед вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації:

1 місце - колектив фізичної культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини;

2 місце - колектив фізичної культури Уманського національного університету садівництва.

05

Міцно тримають перемогу студенти у вільній боротьбі, гирьовому спорті, настільному тенісі, веслуванні на байдарках і каное, футболі та боксі.

Посвідчення про почесне спортивне звання «Майстер спорту України» були вручені:

1. Студенту 4 курсу, факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин Уманського національного університету садівництва, чемпіону світу з універсального бою – Руслану Ткаченку (тренер – Василь Миронюк).

2. Студенту І курсу, факультету фізичного виховання, Уманського державного педагогічного університету, вихованцю відділення веслування на байдарках і каное Уманської ДЮСШ, учаснику чемпіонату Європи і світу – В’ячеславу Мегесю (тренери – Володимир Іщенко, Олександр Рожанський).

3. Студенту І курсу, факультету фізичного виховання, Уманського державного педагогічного університету, вихованцю відділення веслування на байдарках і каное Уманської ДЮСШ, призеру чемпіонатів України – Ярославу Фриюку (тренер – Володимир Іщенко).

4. Студенту І курсу, економічного факультету, Уманського державного педагогічного університету, вихованцю відділення веслування на байдарках і каное Уманської ДЮСШ, призеру чемпіонату України - Богдану Жовтюку (тренер – Олександр Рожанський).

07

За активну участь у спортивному житті навчального закладу, популяризацію спорту серед молоді міста та з нагоди відзначення Дня Студента грамотами були нагороджені:

Студенти Уманського національного університету садівництва:

Слинько Олександр, Діденко Антон, Задачін Денис, Якубенко Аліна, Скрипниченко Валерій, Лут Євген

Студенти Уманського державного педагогічного університету ім. П.Тичини:

Бурлака Катерина, Дзигар Руслан, Каюмов Шазат, Кравчук Іван, Хом’як Михайло

Студенти Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. Т.Г. Шевченка:

Галицька Наталія, Пристінський Ростислав, Ткач Олександр, Ветряк Єлізавета, Коновал Олег

Студенти Уманського агротехнічного коледжу:

Кульчицький Ярослав, Коваленко Віталій, Ковальчук Ігор.

08

06

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати