сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

novunu

doctor

В Умані визначили найспортивніші вищі навчальні заклади. ФОТО

  • Неділя, 20 листопада 2016, 14:10

09Молодіжні спортивні ігри міста Умань проводяться серед вищих навчальних закладів І-ІІ та ІІІ-ІV рівнів акредитації вже дев’ять разів. Так, 15-го листопада 2016 року у спортивному залі Уманського НУС відбулась ця урочиста подія, в якій взяли участь понад 1200 студентів. Про це інформує Уманська міська рада.

У рамках заходу, що проводиться протягом навчального року молодь змагається у таких видах спорту: волейбол, баскетбол, міні-футбол, настільний теніс, гирьовий спорт, легка атлетика, шахи, легкоатлетичний крос, футбол.

Участь у молодіжних спортивних іграх взяли такі колективи фізичної культури: Уманського професійного ліцею; Уманського професійного аграрного ліцею; Уманського обласного музичного училища імені Порфирія Демуцького; Уманського агротехнічного коледжу Уманського НУС; Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Т.Г. Шевченка; Уманського медичного коледжу; Уманського національного університету садівництва; Уманського державного педагогічного університету імені П.Тичини.

02

- Молодь у нашому місті дуже спортивна і завжди славилися своїми спортивними талантами. Ми пишаємось успіхами спортсменів, що прекрасно представляють свій навчальний заклад та місто Умань в обласних, державних та міжнародних змаганнях, - сказав під час заходу міський голова Олександр Цебрій.

04

У нашому місті є добра традиція урочисто підводити підсумки молодіжних спортивних ігор серед навчальних закладів І-ІІ, ІІІ-ІV рівнів акредитації та ліцеїв.

03

  • Переможцями та призерами серед вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації стали:

1 місце - колектив фізичної культури. Уманського гуманітарно – педагогічного коледжу імені Т.Г. Шевченка;

2 місце - колектив фізичної культури агротехнічного коледжу Уманського національного університету садівництва;

3 місце - колектив фізичної культури медичного коледжу.

01

  • Серед вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації:

1 місце - колектив фізичної культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини;

2 місце - колектив фізичної культури Уманського національного університету садівництва.

05

Міцно тримають перемогу студенти у вільній боротьбі, гирьовому спорті, настільному тенісі, веслуванні на байдарках і каное, футболі та боксі.

Посвідчення про почесне спортивне звання «Майстер спорту України» були вручені:

1. Студенту 4 курсу, факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин Уманського національного університету садівництва, чемпіону світу з універсального бою – Руслану Ткаченку (тренер – Василь Миронюк).

2. Студенту І курсу, факультету фізичного виховання, Уманського державного педагогічного університету, вихованцю відділення веслування на байдарках і каное Уманської ДЮСШ, учаснику чемпіонату Європи і світу – В’ячеславу Мегесю (тренери – Володимир Іщенко, Олександр Рожанський).

3. Студенту І курсу, факультету фізичного виховання, Уманського державного педагогічного університету, вихованцю відділення веслування на байдарках і каное Уманської ДЮСШ, призеру чемпіонатів України – Ярославу Фриюку (тренер – Володимир Іщенко).

4. Студенту І курсу, економічного факультету, Уманського державного педагогічного університету, вихованцю відділення веслування на байдарках і каное Уманської ДЮСШ, призеру чемпіонату України - Богдану Жовтюку (тренер – Олександр Рожанський).

07

За активну участь у спортивному житті навчального закладу, популяризацію спорту серед молоді міста та з нагоди відзначення Дня Студента грамотами були нагороджені:

Студенти Уманського національного університету садівництва:

Слинько Олександр, Діденко Антон, Задачін Денис, Якубенко Аліна, Скрипниченко Валерій, Лут Євген

Студенти Уманського державного педагогічного університету ім. П.Тичини:

Бурлака Катерина, Дзигар Руслан, Каюмов Шазат, Кравчук Іван, Хом’як Михайло

Студенти Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. Т.Г. Шевченка:

Галицька Наталія, Пристінський Ростислав, Ткач Олександр, Ветряк Єлізавета, Коновал Олег

Студенти Уманського агротехнічного коледжу:

Кульчицький Ярослав, Коваленко Віталій, Ковальчук Ігор.

08

06

 

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати