сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

novunu

doctor pro 1

В Умані хочуть започаткувати інклюзивний туризм. ФОТО

  • Субота, 05 листопада 2016, 14:00

thumbsВперше в Україні у форматі Міжнародного науково-практичного симпозіуму обговорювались актуальні проблеми впровадження інклюзивного реабілітаційно-соціального туризму в Україні, - повідомляє прес-служба УДПУ.

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини як співзасновник Асоціації «Інклюзивного реабілітаційно-соціального туризму», що була створена напередодні симпозіуму і виступила його організатором, став базою для проведення заходу та обміну досвідом щодо роботи із студентами, які мають інвалідність.

Вітаючи учасників симпозіуму, ректор УДПУ Олександр Безлюдний зазначив, що серед майже 10 тисячі студентів університету є й юнаки та дівчата з особливими потребами, яким надаються рівні умови для навчання. У виші при факультеті дошкільної та спеціальної освіти діє науково-дослідна лабораторія інклюзивної педагогіки, а також Центр соціальної та освітньої інтеграції «Без бар’єрів» при факультеті соціальної та психологічної освіти.

10

 

11

Приємно здивували присутніх і студенти – учасники хореографічного колективу «Візаві» (керівник – Людмила Андрощук), які разом зі студенткою з інвалідністю із факультету соціальної та психологічної освіти Анею Хоменко представили хореографічну композицію «Мрія».

12

За результатами роботи І Міжнародного науково-практичного симпозіуму до відповідних відомств буде подана резолюція з пропозиціями по застосуванню інклюзивного реабілітаційно-соціального туризму у всіх сферах життя осіб з інвалідністю.

13 

 

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати