сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Відтепер отримати лікарняний уманчани зможуть не тільки в міській лікарні

  • П'ятниця, 04 листопада 2016, 19:02

likarnyanyiДля хворих уманчан донедавна, аби отримати листок непрацездатності, доводилося годинами чекати прийому до лікаря. Часто, долаючи бюрократичні перепони з оформленням, на це навіть витрачалось кілька днів. Відтепер в Умані вирішено проблему з лікарняними, оскільки в місті діє ліцензований альтернативний заклад. Про це повідомляє Уманська міська рада.

У випадку, якщо у хворого температура тіла перевищувала 38 градусів, щоб уникнути швидкого поширення хвороби при контакті з іншими людьми, він викликав лікаря додому. Але дільничний лікар не мав права відкрити лікарняний лист вдома, а лише робив запис у медичній картці і передавав інформацію в поліклініку, що конкретному хворому потрібен листок непрацездатності. Далі – призначав наступну дату прийому вже в поліклініці. І знову починалося «ходіння по колу».

Згідно з рішенням комісії Міністерства охорони здоров’я України від 12 жовтня 2016 року комунальний заклад «Уманський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» отримав ліцензію на медичну практику, яка дає право надавати населенню повну медичну допомогу належної якості. Поряд з цим автоматично вирішилась проблема з лікарняними – лікувальний заклад має повне право видавати листки непрацездатності.

 

Читайте також: В Уманській дитячій лікарні відремонтували клінічну лабораторію

 

Про порядок їх оформлення розповів головний лікар КЗ «Уманський міський ЦПМСД» Микола Васильчук:

– У разі захворювання людина повинна звернутися у лікувальний заклад. А при сильній недузі має право викликати лікаря загальної практики, сімейної медицини або дільничного терапевта додому. Лікар проводить обстеження, визначає стан непрацездатності і видає лікарняний лист, який потім продовжується до моменту одужання.

Відтепер отримати листки непрацездатності уманчани можуть:

  • в сімейній амбулаторії №4 (вул. Незалежності, 57), що в районі Осташівки;
  • в сімейних амбулаторіях №5 і №6 по вул. Шевченка, 2;
  • в амбулаторії, розташованій в приміщенні поліклініки (кабінет № 222).

Для зручності хворих оформлення лікарських документів відбувається у дві зміни.

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати