сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Юні уманські хіп-хопери привезли перше місце зі всеукраїнського танцювального чемпіонату. ФОТО. ВІДЕО

  • Середа, 02 листопада 2016, 18:00

dance tittle22-23 жовтня 2016 року в Києві відбувся наймасштабніший танцювальний Чемпіонат України «The Challenge / Ukrainian Dance Championship», в якому змагалися найкращі хореографи з усіх куточків України. Артисти з Умані, які завжди лише спостерігали за змаганнями такого рівня, цьогоріч ризикнули взяти в них участь і повернулись з перемогою.

- Наш колектив складався з 20 учасників – 10 - старших і 10 – молодших, - розповідає тренер танцювальної студії Мар’яна Ярова. - У номінації «HIP-HOP / KIDS / MEGACREW» ми взяли першість, а у категорії JUNIORS / MEGACREW / Rising стали третіми серед найсильніших команд України.

dancers3

На Всеукраїнських танцювальних змаганнях номери виконувались у різних стилях на вибір – хіп-хоп, джаз-фанк, джаз-модерн, контемпорарі. Уманська команда їхала за перемогою з двома чітко відпрацьованими постановками, які й принесли їм очікуваний результат.

dancers2

Виступи кожного колективу оцінювали досвідчені судді - не лише українські топ-хореографи, а й запрошені діячі танцювального мистецтва з Нідерландів та Німеччини.

dancers5

- Ми, звичайно, ретельно готувалися і сподівалися на перемогу, але обидва призових місця для нас все-одно стали приємним шоком!), - продовжує пані Мар’яна.

dancers4

Окрім Кубку Всеукраїнського танцювального чемпіонату 2016 року команда уманських танцюристів-переможців отримала ще й сертифікат на безкоштовну поїздку всього колективу до літнього дитячого табору в Болгарію.

За словами Мар’яни Ярової, в подальшому уманські артисти намагатимуться активніше брати участь у подібних конкурсах, хоча це задоволення не з дешевих. А поки що на наших хореографів із черговими креативними змаганнями чекає славне місто Тернопіль.

Аня Поліщук

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати