сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

novunu

doctor

Уманський автобус згорів на київській трасі. ВІДЕО

  • Понеділок, 31 жовтня 2016, 20:00

bysНа київській трасі вщент згорів рейсовий автобус сполученням Умань – Одеса. Пасажирів устигли евакуювати. Загоряння сталося у моторній частині, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

 

 Пасажири кажуть, що спочатку усі відчули запах гару, а потім у салон різко пішов дим. Водій зупинився і разом із напарником евакуювали людей.

Встигли навіть дістати з багажного відділення всі речі, а вже потім кинулися вогнегасниками збивати полум'я. Їм допомагали кермувальники інших автівок, що зупинилися на задимленій трасі.

Утім вогонь поширювався дуже швидко і згодом охопив увесь автобус. Пасажирів пересадили на інший транспорт, і, хоч із запізненням, але доправили до Одеси.

 

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати