04744.info Сайт міста Умань

top panarama
A+ A A-

Уманчанин здобув перше місце на Всеукраїнських змаганнях з велоспорту. ФОТО

  • Понеділок, 31 жовтня 2016, 21:50

veloСтудент-першокурсник факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Олександр Шевченко взяв участь у Всеукраїнських змаганнях з велоспорту на критому велотреку, які відбулися у Львові. У підсумку хлопець зайняв І місце, - інформує прес-центр УДПУ.

 

velo2

Паралельно, цими днями в Кропивницькому проходив Чемпіонат України з велосипедного спорту (велокрос). Змагання проводилися серед юнаків, дівчат, юніорів, чоловіків та жінок в індивідуальній, груповій та естафетній гонках і зібрали 207 учасників із 19 команд. Уманський виш представляла студентка ІІІ курсу факультету фізичного виховання Віра Борисюк, яка стала дворазовою бронзовою призеркою змагань в груповій та естафетній гонці.

vira

 

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати