сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

візитниця 1

Уманський викладач представляв Черкащину на Всеукраїнському семінарі. ФОТО

  • Середа, 12 жовтня 2016, 14:03

udpu1У місті Борщів Тернопільської області відбувся Всеукраїнський семінар-тренінг, спрямований на підготовку громадських активістів, які залучаються до організації і проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура». Семінар пройшов за участю представників усіх областей України. Делегатом від Черкащини був викладач факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Максим Килимистий. Про це інформує прес-служба УДПУ.

Учасники семінару-тренінгу пройшли базову підготовку з таких напрямів:

  • Основи провідництва. Гра «Джура» як система підготовки нової національної еліти.
  • Впоряд та церемоніали гри «Джура». Отримання козацьких традицій.
  • Організаційні засади гри «Джура». Алгоритм створення самовиховного осередку гри. Хто може сприяти діяльності осередку гри.
  • Базові військово-патріотичні напрямки підготовки по грі «Джура».
  • Важливість співпраці з молодіжними виховними організаціями. Заходи та проекти, які підтримуються Міністерством молоді та спорту. Можливість участі. Участь у відкритих змаганнях, заходах (Стежками Героїв, Антонівці-Гурби, Звитяга та ін.).

udpu2

Та особливої уваги заслуговують саме практичні заняття. Організатори приклали максимум зусиль щоб кожен учасник отримав нові практичні знання та навички з подолання смуги перешкод, тактики на основі гри пейнтбол, вогневої підготовки (стрільби з пневматичної гвинтівки, страйкбольної зброї та луків).

udpu5

udpu6

Досвід, який отримали учасники семінару-тренінгу, обов’язково буде корисним не лише в реалізації системи національно-патріотичного виховання в своїх навчальних закладах, а і у власному житті.

udpu4

udpu3

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати