сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Підприємство Уманської колонії представило себе на виставці

  • Середа, 12 жовтня 2016, 12:00

koloniaУ рамках святкування Дня міста Умань та відзначення 400-річчя з дня першої писемної згадки про м. Умань підприємство Уманської виправної колонії №129 традиційно взяло участь у виставці продукції виробників міста та регіону. Про це повідомляє Нова Доба.

Підприємство установи представило доробки власного виробництва з метою популяризації продукції серед населення міста та району. Було отримано ряд індивідуальних замовлень на пошиття швейних виробів, а також розповсюджено рекламну інформацію серед відвідувачів виставки.

В офіційній частини виставки начальником установи та директором підприємства установи було представлено продукцію майстерні та підприємства установи, основні напрямки їхньої роботи міському голові міста Умані, його заступникам, а також офіційним делегаціям з міст-побратимів різних країн Європи. У свою чергу, почесні відвідувачі відзначили високу якість продукції та висловили зацікавленість у співпраці міської адміністрації з підприємством та майстернею Уманської виправної колонії №129.

ekonom

 

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати