сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Уманська прокуратура відстоює права дитини

  • Вівторок, 11 жовтня 2016, 16:00

prokuraturaУманською місцевою прокуратурою вжито заходів представницького характеру щодо захисту прав та інтересів дитини. Дівчинка позбавлена батьківського піклування, якій при закінченні загальноосвітнього навчального закладів не було виплачено одноразової грошової допомоги в розмірі не менше шести прожиткових мінімумів для осіб відповідного віку. Про це сайту міста Умань 04744.info повідомили в Уманській місцевій прокуратурі.

Дана виплата передбачена ст. 8 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування».

Установлено, що випускниця загальноосвітньої школи, яка позбавлена батьківського піклування, закінчивши загальноосвітній навчальний заклад, не отримала одноразову грошову допомогу в розмірі 9 186 гривень.

З метою захисту порушених прав дитини, позбавленої батьківського піклування, Уманська  місцева прокуратура до набрання чинності Закону України від 02 червня 2016 року №1401-VIII «Про внесення змін до Конституції України щодо правосуддя», скерувала до суду позовну заяву про зобов’язання загальноосвітнього навчального закладу Уманського району виплатити одноразову грошову допомогу на вищевказану суму.

На даний час позов перебуває на розгляді в Уманському міськрайонному суді.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати