сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

novunu

doctor

Іноземні делегації з міст-побратимів відвідали уманський ВНЗ

  • Понеділок, 03 жовтня 2016, 09:00

goctiЗарубіжні делегації з міст-побратимів: Ланьцут, Курник, Шпротава (Польща), Радвілішкіс (Литва), Хаапсалу (Естонія) та Мілфорд Хейвон (Великобританія) сьогодні прибули до Умані. Про це УНН-Центр повідомили у прес-службі Уманського національного університету садівництва.

 

 

Делегація представників з міст-побратимів взяла участь в ознайомчій екскурсії одним з найстаріших навчальних закладів держави — Уманським національним університетом садівництва. Приїзд зарубіжних гостей відбувся з нагоди святкування Дня міста Умані.

 

Співпраця міст реалізується через обмін делегаціями, художніми та спортивними колективами, виставками, а також літературою, кінофільмами, фотоматеріалами про життя та щоденний побут.

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати