сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

В Умані Кубок Антона Яценка з міні-футболу здобула команда Агротехнічного коледжу. ФОТО. ВІДЕО

  • П'ятниця, 30 вересня 2016, 16:44

00128 вересня в Умані, в рамках програми «Умань спортивна», організованої до 400-річчя міста, відбувся Кубок Антона Яценка з міні-футболу.

Турнір був організований за сприяння нардепа та відділу з питань фізичної культури і спорту Уманської міської ради.

Матч проходив на футбольному полі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Поле із спеціалізованим штучним покриттям, відкрите у 2013 році за сприяння Антона Яценка, в рамках власного культурно-мистецького проекту «Умань – культурна столиця України».

01

- З нагоди 400–річчя першої писемної згадки про місто Умань ми проводимо змагання з міні-футболу. До них долучився Антон Яценко. Він передав учасникам кубки та подарунки. Бажаю успіху та спортивної наснаги, нехай переможе сильніша та спритніша команда, - побажала Ірина Плетньова, голова фракції партії «Відродження» в Уманській міській Раді.

03

За головний кубок боролися команди Агротехнічного коледжу Уманського національного університету садівництва, державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. Т. Г. Шевченка та Уманського національного університету садівництва.

02

- Я намагаюсь розвивати спорт на своєму окрузі. У 2013 році в педагогічному університеті ми зробили стадіон із штучним покриттям, де тепер тренуються не тільки студенти, й учні шкіл. А в цьому році на ньому зіграють 4 команди, які боротимуться за головний приз – Кубок Антона Яценка. Сподіваюсь, що цей турнір у майбутньому стане гарною традицією, - прокоментував Антон Яценко.

04

Перше місце здобула команда Агротехнічного коледжу, якій дістався головний Кубок від Антона Яценка. Всі без винятку команди отримали подарунки від нардепа - пам'ятні кубки та футбольні м’ячі.

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати