сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Держпродспоживслужба зафіксувала порушення санітарних норм на 40 об’єктах в Умані

  • П'ятниця, 30 вересня 2016, 09:00

hasykyДержавна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів у ході перевірки зафіксувала порушення санітарних норм на 40 об’єктах в Умані (Черкаська область).

 

 

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Держпродспоживслужби.

 

"За ініціативою Держпродспоживслужби впродовж 23-27 вересня 2016 року організовано проведення комісійних перевірок 42 об’єктів водопостачання, громадського харчування, продовольчої торгівлі, житлово-комунального господарства, лікувально-профілактичних закладів, задіяних в обслуговуванні учасників святкування Рош ха-Шана. Порушення санітарного законодавства виявлені на 40 об’єктах", - йдеться у повідомленні.

 

За результатами перевірок відповідні пропозиції щодо усунення порушень санітарних норм і правил направлені на адресу керівників об’єктів, де виявлені вищезазначені порушення, забезпечено контроль їх виконання.

 

Як зазначається, для святкування іудейського Нового року Рош ха-Шана, яке відбудеться 3 жовтня в Умані, продовжують прибувати паломники - хасиди.

 

У цілому до 3 жовтня очікується приїзд до 30 тисяч прочан.

 

"За пропозиціями Держпродспоживслужби в місті додатково обладнано ізолятори для інфекційних хворих, встановлено біотуалети, контейнери, урни для збирання побутових відходів, сміття, проводяться необхідні профілактичні дезінфекційні заходи", - йдеться у повідомленні.

 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на святкування іудейського Нового Року Рош-га-Шана до Умані з'їдеться близько 30 тисяч паломників-хасидів з усього світу.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати