сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

novunu

doctor

В Уманському виші відкрили дитячу кімнату. ФОТО

  • Четвер, 29 вересня 2016, 14:02

001Справжнім подарунком до Всеукраїнського дня дошкілля стало урочисте відкриття на факультеті дошкільної та спеціальної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини нового підрозділу - Центру розвитку дитини, - пише прес-центр УДПУ.

Унікальний для вищого навчального закладу Центр розвитку дитини відкритий на виконання листа МОН України. В гуртожитку №2 створено навчально-виховне середовище (облаштовано кімнату, придбано методичні та навчальні матеріали) для організації роботи із дошкільнятами, що забезпечить навіть короткотривале перебування дітей як працівників, так і студентів вишу у центрі комфортним та цікавим.

01

На урочисте відкриття завітали декани, керівники структурних підрозділів вишу, викладачі, а також представники дошкільних навчальних закладів міста. За словами керівника Центру Наталії Вознюк, на час відвідування батьками занять, перебування на робочому місці в університеті чи вирішення інших питань у стінах вишу, діти можуть не просто перебувати у цій кімнаті – фахівці-вихователі забезпечать їм змістовне дозвілля. У перспективі роботи Центру – заняття із психологом, логопедом, відкриття творчих та лінгвістичних гуртків, які допоможуть найповніше й у короткий термін реалізувати здібності кожної дитини.

02

04

05

06

07

 

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати