сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

візитниця 1

В Уманському виші відкрили дитячу кімнату. ФОТО

  • Четвер, 29 вересня 2016, 14:02

001Справжнім подарунком до Всеукраїнського дня дошкілля стало урочисте відкриття на факультеті дошкільної та спеціальної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини нового підрозділу - Центру розвитку дитини, - пише прес-центр УДПУ.

Унікальний для вищого навчального закладу Центр розвитку дитини відкритий на виконання листа МОН України. В гуртожитку №2 створено навчально-виховне середовище (облаштовано кімнату, придбано методичні та навчальні матеріали) для організації роботи із дошкільнятами, що забезпечить навіть короткотривале перебування дітей як працівників, так і студентів вишу у центрі комфортним та цікавим.

01

На урочисте відкриття завітали декани, керівники структурних підрозділів вишу, викладачі, а також представники дошкільних навчальних закладів міста. За словами керівника Центру Наталії Вознюк, на час відвідування батьками занять, перебування на робочому місці в університеті чи вирішення інших питань у стінах вишу, діти можуть не просто перебувати у цій кімнаті – фахівці-вихователі забезпечать їм змістовне дозвілля. У перспективі роботи Центру – заняття із психологом, логопедом, відкриття творчих та лінгвістичних гуртків, які допоможуть найповніше й у короткий термін реалізувати здібності кожної дитини.

02

04

05

06

07

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати