сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Нагородили переможців конкурсу "Умань. 400 кадрів" та "Краща пісня про Умань"

  • Середа, 28 вересня 2016, 21:19

kultНапередодні найголовнішого свята Умані – 400-ї річниці першої писемної згадки про місто, Телекомпанія Умань за підтримки міського голови Олександра Цебрія та Уманської міської ради провела конкурс відеофільмів "Умань. 400 кадрів" та конкурс пісень про Умань "Краща пісня про Умань".

 

 

Про це повідомляє Уманська міська рада.

 

Конкурси вкотре підтвердили, що Умань – місто мистецьке, де живуть і працюють багато таланових людей.

 

На конкурс "Краща пісня про Умань" до організаційного котітету надійшло близько 20 робіт від 0 авторів.

 

Частина робіт на конкурс "Краща пісня про Умань" надійшла у вигляді відеокліпів, тож члени журі вирішили створити окрему номінацію "Кращий відеокліп на пісню про Умань".

 

На конкурс відеофільмів "Умань. 400 кадрів" було представлено 10 відеофільмів. Серед конкурсантів і наймолодша учасниця – 16-ти річна учениця ЗОШ №14 Вікторія Коломієць.

 

В обох конкурсах приймалися роботи як професіоналів так і аматорів. Головна вимога, щоб твір був про Умань та уманчан.

 

"Річниця першої писемної згадки про Умань – це гарна нагода для різноманітних творчих конкурсів, які популяризують наше місто, розповідають про наших людей, про найцікавіші його місця.

 

Окрім того, Умань взяла курс на розвиток туризму, ми цього року вже провели чимало фестивалів, які були цікавими не лише уманчанам. Тому сподіваємось, що і відзначення дня міста з такою насиченою програмою також привабить туристів", – сказав міський голова Олександр Цебрій.

 

Переможцем у творчому конкурсі "Краща пісня про Умань" стала Надія Кляус із піснею "Гімн Уманщини".

 

У номінації "Кращий відеокліп на пісню про Умань" перемогла Світлана Берднікова з кліпом "В сім’ї єдиній" у виконанні колективу Уманського національного університету садівництва та Леся Мушкевич – викладач Уманського агротехнічного коледжу за кліп "Люблю тебе я, Умань".

 

Переможець конкурсу "400 кадрів", за фільм "Умань – від минулого до сучасності" отримала наймолодша учасниця – 16-ти річна учениця ЗОШ №14 Вікторія Коломієць.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати