сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

evrodim

potten

Святкування Дня міста Умань розпочалось з виставки «Умань освітня». ФОТО

  • Вівторок, 27 вересня 2016, 15:02

10Виставкою «Умань освітня» розпочалась низка загальноміських заходів, присвячених 400-річчю з дня першої писемної згадки про Умань. Про це інформує Уманська міська рада.

26 вересня заклади освіти презентували жителям та гостям Умані яскраву виставку, яка розгорнулась у Центральному сквері міста. До її формування долучились загальноосвітні, дошкільні, позашкільні навчальні заклади Умані, а також професійні ліцей.

01

Святкова композиція загальноосвітніх навчальних закладів «Ми майбутнє твоє, Україно» була представлена яскравими вишивками, виконаними різною технікою: вишивка з бісеру, стрічками, об’ємна вишивка. Увагу відвідувачів привертали майстерно виконані ляльки-мотанки. Цікавими були роботи учнів з техніки декупажу, квілінгу.

02

«Маленькі уманчани» - таку назву мала виставка дошкільних навчальних закладів. Яскраві іграшки, дитячі поробки стали справжньою окрасою Центрального скверу міста.

Дошкільні навчальні заклади продемонстрували роботи своїх вихованців, дипломи, грамоти, одержані за участь у різноманітних конкурсах та змаганнях.

03

-Уманські діти надзвичайно талановиті. Нам треба лише створити умови, за яких вони зможуть легко і без перешкод розвивати свої здібності й таланти, - зазначив міський голова Олександр Цебрій під час перегляду виставки

 

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати