сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Уманські рятувальники ознайомлять хасидів із правилам пожежної безпеки

  • Субота, 24 вересня 2016, 09:00

xasМасове паломництво брацлавських хасидів до Умані цьогоріч припадає на період з 27 вересня по 7 жовтня. За попередніми оцінками, до районного центру Черкаської області очікується прибуття до 30 тисяч хасидів. До будь-яких надзвичайних ситуацій рятувальники готові.

 

 

Про це повідомляє речник ДСНС в Черкаській області Костянтин Проценко у Facebook.

 

За висновками спеціалістів, найбільш вразливими для ймовірних надзвичайних подій залишаються будівля над похованням цадика Нахмана, синагога, наметове містечко та Осташівський став. Саме на цих об’єктах очікується найбільша концентрація людей. Будь-яка надзвичайна подія на зазначених об’єктах може викликати тисняву і паніку серед паломників, а відтак мати тяжкі наслідки.

 

Перед початком масового прибуття прочан, рятувальники проводять комплекс заходів, спрямованих на попередження та оперативне реагування на можливі надзвичайні ситуації. Зокрема під час виїзду до меморіального комплексу фахівці ДСНС відпрацювали плани та картки пожежогасіння, перевірили водопостачання релігійних об’єктів та гідрантів, розташованих на території компактного перебування прочан.

 

З метою ознайомлення паломників із правилами пожежної безпеки Уманським районним відділом розроблені спеціальні пам’ятки англійською мовою та на івриті. Їх вручатимуть прочанам під час їхньої реєстрації.

 

На період проведення масових заходів на території міста планується розгортання спеціального зведеного загону Управління ДСНС. До його складу буде залучено 17 одиниць оперативно-рятувальної техніки та 90 чоловік особового складу (пожежники-рятувальники, група піротехнічних робіт, відділення водолазних робіт, відділення радіаційного, хімічного та біологічного захисту).

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати