сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

novunu

doctor pro 1

Уманського любителя рому та віскі двічі спіймали "на гарячому"

  • Вівторок, 20 вересня 2016, 21:17

alkoУманським міськрайонним судом Черкаської області винесено вирок відносно 38-річного чоловіка, який намагався двічі викрасти елітні напої в одному з магазинів м. Умань.

 

 

Про цеповідомляє zmi.ck.ua з посиланням на Уманську місцеву прокуратуру.

 

У ході судового розгляду з’ясовано, що чоловік, не маючи стійких соціальних зв’язків, двічі, у липні та серпні поточного року, зайшов в один із супермаркетів м. Умані та намагався викрасти елітні алкогольні напої, а саме: пляшку віскі та рому.

 

Однак, скуштувати бажані напої зловмиснику не вдалось, оскільки останній був обидва рази затриманий охоронником магазину.

 

Дії чоловіка кваліфіковано за ч.2 ст. 15 ч.1 ст. 185 КК України, як закінчений замах на таємне викрадене чужого майна (крадіжка) та ч.2 ст. 15 ч.2 ст. 185 КК України, як закінчений замах на таємне викрадене чужого майна (крадіжка), вчинене повторно.

 

Обвинувачений у скоєному щиро розкаявся, тому суд прийшов до висновку про можливість його виправлення без ізоляції від суспільства.

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати