04744.info Сайт міста Умань

top panarama
A+ A A-

Виставка картин І.Рябчука стартувала в Умані

  • Субота, 27 серпня 2016, 15:11

1«Я вишиваю слова Кобзаря» – під такою назвою 23 серпня в Уманському художньому музеї розпочала роботу персональна виставка Івана Рябчука.

 

 

В Експозиції представлені вишиті руками Івана Івановича вірші Шевченка, віршовані твори митця, який обрав собі таке незвичне для чоловіка захоплення, вишиті рушники його матері – Віри Павлівни Рябчук. Саме від матері він перейняв захоплення вишивкою, - пише інформаційне агенство «Зроблено в Умані».

 

Як зізнався митець, вишиванням він займається лише останніх чотирнадцять років – після смерті матері, хоча творчістю пронизане усе його життя. А слова Шевченка вишиває не дарма, оскільки за час праці в Уманському педагогічному училищі багато разів виконував твори Кобзаря перекладені на музику, та саме завдяки вишиванню має нагоду осмислити тексти пророка української нації досконало.

 

До речі, кожна вишита Шевченкова поезія оздоблена особливим орнаментом – геометричним чи рослинним візерунком.

 

Слід зазначити, що одну зі своїх вишитих робіт Іван Рябчук подарував Уманському художньому музею.

 

Сьогодні митець живе в Ірпені та працює над новими вишитими творами. Одне з останніх полотен він продемонстрував під час відкриття експозиції. Окрім того, сьогодні Іван Рябчук готується до низки міжнародних виставок.

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати