сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

novunu

doctor

В Умані намагалися врегулювати діяльність нічного клубу «Сага»

  • Середа, 24 серпня 2016, 17:00

caga23 серпня відбулось засідання постійної комісії з питань розвитку виробництва, підприємництва, інвестиційної та зовнішньо – економічної політики міста Умань, - інформує виконавчий комітет Уманської міської ради.

 

 

На ньому розглянули питання щодо врегулюванння діяльності нічого клубу «Сага»,а також погодили проекти рішень сесії «Про внесення змін до Програми енергозбереження та енергоефективності м. Умань на 2016 – 2020 роки» та "Про доповнення до плану діяльності Уманської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік".

 

В роботі комісії взяли участь директор нічного клубу «Сага» Л. Мєроньчук, мешканець будинку вул. Тищика 1 О. Ковальчук, в.о. начальника відділу взаємодії з депутатами Т. Омельчук, начальник відділу Уманського відділу поліції В. Петриченко та головні спеціалісти відділу економічного розвитку І. Чантурія та С. Цівань.

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати