сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Конвертцентр з обігом у 30 млн гривень мав офіс в Умані

  • П'ятниця, 19 серпня 2016, 11:44

grohiСпівробітники Служби безпеки України у Києві та Черкаській області припинили діяльність потужного конвертаційного центру, через який щомісячно виводилось у “тінь” майже тридцять мільйонів гривень. Про це повідомляє прес-центр СБУ.

 

 

«Правоохоронці встановили, що організатори "конверта" зареєстрували понад сімдесят фіктивних фірм. Через безтоварні операції вони забезпечували майже двомстам комерційним структурам з Київщини та Черкащини переведення грошей у готівку та ухилення від сплати податків. Деяким з бізнесменів вони "допомагали" виводити кошти в офшори», - йдеться в повідомленні.

 

Вказано, що перевіряється інформація про наявність серед клієнтів конвертцентру кількох державних сільськогосподарських підприємств.

 

Окрім того, під час обшуків у київських, черкаських, уманських офісах "конверта" та автомобілях зловмисників співробітники спецслужби спільно з прокуратурою виявили печатки фіктивних підприємств, фінансово-господарську документацію, яка доводить проведення нелегальних оборудок. Правоохоронці також вилучили банківські картки, майже мільйон гривень, двадцять тисяч доларів США та одну тисячу євро.

 

Накладено арешт на рахунки фірм, задіяних у діяльності конвертаційного центру. Відкрито кримінальне провадження за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України. Триває досудове слідство.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати