сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Уманська поліція проводить Місячник безпеки дорожнього руху

  • Середа, 17 серпня 2016, 18:05

ПравиладорожньогорухуЗ 8 серпня по 12 вересня 2016 року в Умані проводиться «Місячник безпеки дорожнього руху». Він передбачає проведення ряду заходів щодо запобігання аварій на дорогах та упередження створення аварійних ситуацій. Про це сайт міста Умань 04744.info повідомили в Уманському відділі поліції ГУНП в Черкаській області.

За сім місяців поточного року в Умані сталося 153 дорожньо-транспортних пригоди, в яких 1 людина загинула, а 18 отримали травми. До адміністративної відповідальності притягнуто 414 водіїв–порушників.

Більшість аварій, в яких гинуть і травмуються люди, є наслідком порушень Правил дорожнього руху як водіями, так і пішоходами.

Основними причинами ДТП є: перевищення водіями швидкісного режиму та порушення правил маневрування, обгону, виїзд на зустрічну смугу, керування транспортними засобами в стані сп’яніння.

Найбільш розповсюдженими порушеннями залишаються керування транспортними засобами в стані алкогольного сп’яніння, в наслідок чого водії автотранспорту створюють аварійну ситуацію, не виконують вимоги дорожніх знаків та розмітки, не дотримуються безпечної швидкості руху, порушують правила маневрування, а також проїзду перехресть та пішохідних переходів.

Як і раніше, працівниками поліції виявляються факти керування автотранспортом в стані алкогольного сп’яніння. З початку року в місті Умань складено 133 адміністративних протоколів про керування транспортом в стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння.

Головною метою Місячника безпеки є реалізація комплексу заходів щодо привернення уваги різних верств суспільства, учасників дорожнього руху, органів місцевого самоврядування до проблем забезпечення безпеки дорожнього руху.

Поліцейські проводитимуть спеціальні профілактичні заходи задля зменшення кількості аварійних ситуацій, травмування людей на автошляхах та крадіжок автотранспорту.

В цей період будуть організовані спільні патрулювання на аварійно-небезпечних ділянках. Кожна громадська організація може долучитись до спільного патрулювання в рамках «Місячника безпеки дорожнього руху».

Зважаючи на це, поліцейські активізують превентивні заходи, спрямовані на виявлення та попередження причин ДТП, а також протиправних дій з транспортними засобами.

Поліцейські проведуть додаткові обстеження вулично-дорожньої мережі, за результатами яких інформація буде направлена до відповідних служб задля усунення виявлених недоліків у стані дорожнього покриття, знаків, розмітки тощо.

Шановні водії! Правоохоронці міста Умань сподіваються, що спільними зусиллями все-таки можливо досягти зниження кількості аварій.     

Крім того, уманська поліція звертається до дорослих, насамперед до батьків: безпека ваших дітей залежить від вас! Не полінуйтеся вкотре нагадати малюкам основні правила безпечної поведінки на дорозі, пройдіть з ними маршрутом від будинку до школи, звертаючи увагу на особливості дорожнього руху. І звичайно, дотримуйтесь правил самі, адже найкраще навчання – це ваш приклад правильної поведінки!

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати