сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

novunu

doctor pro 1

В Умані проводиться благодійна акція для Будинку ветеранів. ФОТО

  • Субота, 13 серпня 2016, 16:06

veterany11 серпня 2016 року стартувала благодійна акція по збору продуктів харчування для мешканців Будинку ветеранів «Творімо добро». Працівники Управління праці та соціального захисту населення на чолі з начальником Галиною Кучер зробили перші внески в велику справу – поповнення запасів Будинку ветерана харчовими продуктами довготривалого зберігання. Овочі, крупи, консервація допоможуть збагатити і урізноманітнити раціон підопічних, а головне – зробити додатковий запас на зиму. Саме тоді значно зростає кількість людей, які потребуватимуть підтримки, допомоги, в тому числі і гарячого харчування.

Як наголосила начальник управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради Галина Кучер, акція, яку підтримав і міський голова Олександр Цебрій, спрямована на всіх людей доброї волі, а соціальні працівники знаходяться на передовій лінії соціального захисту населення. Саме вони знають і розуміють найкраще потреби своїх підопічних і саме їм доводиться організовувати гаряче харчування тим, хто залишився наодинці з бідою і бідністю. І тому не дивно, що самі ж працівники управління, незважаючи на невеликі заробітні плати, завжди знаходять можливість поділитися з нужденними, підтримати тих, кому складно.

Благодійні акції в нашому місті є безстроковими і регулярними, адже щоразу більше і більше людей звертаються за підтримкою і допомогою в установи соціального захисту. Та, на жаль, можливості державного і міського бюджету доволі обмежені. Разом з тим безмежною залишається доброта, щедрість і співчуття українців.

006

Акція «Творімо добро» розрахована на можливість поповнити запаси продуктів на зимовий період. Вона триватиме до 1 жовтня, до Дня ветерана. Разом з тим, кожен уманчанин може зробити добру справу – віддати зайві речі, меблі, посуд, предмети побуту, книги тим, кому вони потрібніші.

013 - копия

Відділення благодійної діяльності Центру соціальних послуг управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради розташоване за адресою: м. Умань, вул. Незалежності, 11 (колишня вул. Жовтневої революції), (навпроти колишнього кінотеатру «Черняхівський»).Телефон для довідок: (04744) 3-16-10.

Працівники відділення благодійної діяльності звертаються до уманчан з проханням долучитися до акції «Творімо добро» та допомогти мешканцям Будинку ветеранів.

 

 

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати