сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

В Умані проводиться благодійна акція для Будинку ветеранів. ФОТО

  • Субота, 13 серпня 2016, 16:06

veterany11 серпня 2016 року стартувала благодійна акція по збору продуктів харчування для мешканців Будинку ветеранів «Творімо добро». Працівники Управління праці та соціального захисту населення на чолі з начальником Галиною Кучер зробили перші внески в велику справу – поповнення запасів Будинку ветерана харчовими продуктами довготривалого зберігання. Овочі, крупи, консервація допоможуть збагатити і урізноманітнити раціон підопічних, а головне – зробити додатковий запас на зиму. Саме тоді значно зростає кількість людей, які потребуватимуть підтримки, допомоги, в тому числі і гарячого харчування.

Як наголосила начальник управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради Галина Кучер, акція, яку підтримав і міський голова Олександр Цебрій, спрямована на всіх людей доброї волі, а соціальні працівники знаходяться на передовій лінії соціального захисту населення. Саме вони знають і розуміють найкраще потреби своїх підопічних і саме їм доводиться організовувати гаряче харчування тим, хто залишився наодинці з бідою і бідністю. І тому не дивно, що самі ж працівники управління, незважаючи на невеликі заробітні плати, завжди знаходять можливість поділитися з нужденними, підтримати тих, кому складно.

Благодійні акції в нашому місті є безстроковими і регулярними, адже щоразу більше і більше людей звертаються за підтримкою і допомогою в установи соціального захисту. Та, на жаль, можливості державного і міського бюджету доволі обмежені. Разом з тим безмежною залишається доброта, щедрість і співчуття українців.

006

Акція «Творімо добро» розрахована на можливість поповнити запаси продуктів на зимовий період. Вона триватиме до 1 жовтня, до Дня ветерана. Разом з тим, кожен уманчанин може зробити добру справу – віддати зайві речі, меблі, посуд, предмети побуту, книги тим, кому вони потрібніші.

013 - копия

Відділення благодійної діяльності Центру соціальних послуг управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради розташоване за адресою: м. Умань, вул. Незалежності, 11 (колишня вул. Жовтневої революції), (навпроти колишнього кінотеатру «Черняхівський»).Телефон для довідок: (04744) 3-16-10.

Працівники відділення благодійної діяльності звертаються до уманчан з проханням долучитися до акції «Творімо добро» та допомогти мешканцям Будинку ветеранів.

 

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати