сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Антон Яценко: ВР має провести аудит обґрунтованості тарифів на житлово-комунальні послуги

  • П'ятниця, 12 серпня 2016, 12:43

YacenkoНародний депутат України Антон Яценко вкотре повідомив, що вважає необґрунтовано високими тарифи на житлово-комунальні послуги. Нагадаємо, у березні 2016 року нардеп разом з колегами по групі «Партії «Відродження» у Верховній Раді подали відповідну Постанову «Про проведення аудиту обгрунтованості цін і тарифів на житлово-комунальні послуги» № 4218 від 14 березня 2016 року. Її вже розглянув комітет та керівництво Верховної Ради. Наразі постанова передана на розгляд парламенту.

- Однією з найболючіших проблем у всій Україні є необґрунтовано високі тарифи на житлово-комунальні послуги. Ще жодного разу не було такого, щоб жителі мого округу, коли я до них приїжджаю, не задали питання про захмарні тарифи та моє відношення до них», - розказав Антон Яценко.

Постанова

Нардеп повідомив, що вкрай негативно ставиться до підняття цін на житлово-комунальні послуги, бо розуміє, що людям важко оплачувати такі суми.

«Але, на жаль, Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг, знов затвердила зростання тарифів і ціни на них вже піднялись з 2 серпня. Разом з колегами по групі вже внесли відповідний проект Постанови і вимагаємо провести аудит обгрунтованості цін і тарифів на житлово-комунальні послуги якнайшвидше. В свою чергу, як депутат, який знаходиться в опозиції до нинішньої влади, я обіцяю, що і надалі продовжуватиму боротьбу із захмарними тарифами, які необґрунтовано навязують населенню», - написав Антон Яценко у своєму Facebook.

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати