сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Завдяки Антону Яценко і Олександру Цебрію в Умані побудують комплекс фонтанів зі світлолазерним шоу

  • П'ятниця, 29 липня 2016, 18:19

Uman0Незабаром продовжаться роботи над реконструкцією скверу ім. Т.Г. Шевченка в Умані. Це стало можливим завдяки конструктивній роботі народного депутата Антона Яценка та мера Умані Олександра Цебрія.

 

 

28 липня на позачерговій сесії Уманської міської ради депутати внесли зміни до міського бюджету на 2016 рік. Відповідно до них, місту Умань виділено 21 млн. грн. на реконструкцію скверу імені Тараса Шевченка.

Антон Яценко та Олександр Цебрій повідомили, що у планах якнайшвидше закінчити ремонтні роботи, які були розпочаті у 2013 році, та побудувати на Осташівському ставку фонтани зі звуковим та світлолазерним шоу.

Uman1

Антон Яценко неодноразово наголошував на важливості цього проекту. За його словами, реалізація цієї ідеї стане приводом для напливу туристів, а це, як зазначив нардеп, сприятиме створенню нових робочих місць для уманчан і залучить додаткові кошти у бюджет міста.

«Реконструкція скверу ім. Т.Г. Шевченка в Умані та будівництво комплексу фонтанів буде гідним подарунком уманчанам до 400-річчя міста та стануть його справжньою окрасою і гордістю. Даний проект був у моїй передвиборчій програмі 2012–2014 років, і я, як і обіцяв, реалізовую його до кінця спільно з мером Умані Олександром Цебрієм.

Uman2

Наша Умань стане дійсно загальнодержавним та навіть міжнародним туристичним центром. У хорошому сенсі цього слова, проект стане «революцією» у житті міста», - переконаний Антон Яценко.

Uman3

На спільній прес-конференції, яка відбулась 20 липня в Умані, політики докладно розказали про свою ідею і представили попередній проект майбутнього фонтанного комплексу.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати