сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

В Умані нанесення червоно-білих пішохідних переходів відбуватиметься регулярно – начальник відділу ЖКГ

  • П'ятниця, 29 липня 2016, 16:00

pishВже цього літа на деяких вулицях Умані «почервоніли» пішохідні переходи. Нанесення такої червоно-білої світловідбивальної розмітки зменшує можливість створення ДТП на дорогах нашого міста. Про це кореспонденту сайту міста Умань 04744.info повідомив начальник відділу житлово-комунального господарства Уманської міської ради Віталій Харченко.

- Двоколірні пішохідні переходи у нашому місті розміщуються саме на тих проїжджих частинах, де спостерігається висока ймовірність дорожньо-транспортних пригод, - розповідає пан Віталій. - Зазвичай – це дороги із хорошим асфальтним покриттям, по яких автомобілі «гасають» на великій швидкості.

За словами начальника відділу ЖКГ, двоколірна розмітка наноситься також в місцях, відведених для переходу сліпих людей. Таким чином, переходячи дорогу, вони чують звуковий сигнал, що подає світлофор, а водії, в свою чергу, краще звертають увагу на яскраву «зебру».

perehid

- Червоно-білі пішохідні переходи ми наносимо спеціальною фарбою для дорожньої розмітки під назвою «TRAFFIC». Вона містить спеціальні світловідбивальні елементи, завдяки яким «зебру» добре видно не тільки вдень, а й вночі, навіть при неяскравому освітленні на великій відстані, - продовжує Віталій Харченко.

Як стверджує Віталій Петрович, фарба, якою наноситься дорожня розмітка тримається близько півроку. В залежності від насиченості руху транспорту в різних частинах міста переходи по-різному й «зношуються». Тому в Умані оновлення пішохідних преходів відбуватиметься регулярно по всіх мікрорайонах.

Аня Поліщук

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати