сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

КП «Уманьводоканал» звертається до уманчан

  • Четвер, 28 липня 2016, 14:05

vodokanalКомунальне підприємство «Уманьводоканал» постійно працює над забезпеченням уманчан послугами з централізованого водопостачання та водовідведення. Враховуючи стан та ступінь зношення водопровідних та каналізаційних мереж, працівники підприємства витрачають значні зусилля та матеріальні ресурси на усунення поривів, аварійних ситуацій в цілодобовому режимі, - інформує КП «Уманьводоканал» на своїй сторінці у Фейсбук.

Також, проводять планові ремонтні роботи, роботи з попередження аварійних ситуацій та покращення санітарного стану мереж трубопроводів, роботи з відновлення альтернативних джерел водопостачання. Такі заходи неможливо проводити без перекриття частин мереж трубопроводів на яких проводяться роботи, припиняючи тим самим водопостачання окремих будинків, вулиць та мікрорайонів.

Адміністрація підприємства просить абонентів з розумінням поставитись до тимчасових незручностей, адже в разі виникнення аварійних ситуацій попередити мешканців завчасно неможливо, при цьому працівники водоканалу працюють над усуненням наслідків поривів та проводять аварійно-відновлювальні роботи в найкоротші терміни (на протязі однієї доби).

Нагадаємо, що інформацію щодо запланованих та аварійно-відновлювальних робіт можна отримати на офіційній сторінці КП «Уманьводоканал» у Facebook, або за телефоном диспетчерської служби: 3-45-49 та абоненського відділу: 3-42-35.

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати