сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Трьом молодим вченим Уманського вузу призначили стипендію Кабміну

  • Субота, 23 липня 2016, 08:59

studСтипендію Кабінету Міністрів України для молодих вчених Міністерства освіти і науки України отримують восьмеро черкащан. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту УНН-Центр розповіла головний спеціаліст відділу вищої професійно-технічної освіти та фінансового забезпечення управління освіти і науки Черкаської ОДА Анна Новак.

 

 

“Згідно постанови Комітету з державних премій України в галузі науки і техніки від 1 червня 2016 року, призначено 214 стипендій та продовжуються виплати 103 стипендій Кабінету міністрів України для молодих учених. У тому числі, молодим ученим Міністерства освіти і науки України виплачуватимуть 249 стипендій. З них стипендії отримуватимуть восьмеро черкащан”, — повідомила А. Новак.

 

Як зазначають у відомстві, в Уманському національному університеті садівництва отримують стипендію троє осіб. У Черкаському державному технологічному університеті стипендію призначено двом особам. У Черкаському національному університеті ім. Б. Хмельницького стипендіатами стали троє молодих вчених.

 

Нарахування та виплата стипендій проводитиметься з травня по вересень 2016 року.

 

Додамо, що згідно цієї постанови, призначили 179 стипендій та продовжили виплату 120 стипендій Президента України для молодих вчених НАН України.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати