сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

novunu

doctor pro 1

В Умані сім будинків передали на баланс ОСББ

  • П'ятниця, 22 липня 2016, 11:50

depytatНещодавно, 20 липня відбулась чергова сесія Уманської міської ради, в якій взяли участь 30 депутатів. Про це повідомляє Виконком Уманської міської ради.

 

 

Під час сесії депутати внесли зміни до міського бюджету на 2016 рік у зв’язку з надходженням додаткових трансфертів з державного та обласного бюджетів на загальну суму 11,3 млн грн. та перевиконанням плану надходжень до міського бюджету за 6 місяців поточного року на 15,7 млн грн.

 

Зокрема, з додаткових надходжень майже 12 млн грн. будуть спрямовані на виплату заробітної плати працівникам бюджетної сфери (освіта, охорона здоров’я, культура, спорт), 10,5 млн грн. – на утримання до кінця року професійно-технічної освіти, 418 тис. грн. – на придбання лабораторного обладнання Уманської дитячої лікарні, 360 тис. грн. – на виконання міської програми щодо забезпечення житлом дітей-сиріт та інші.

 

Міські обранці також затвердили Програму з відзначення 400-річчя першої писемної згадки про місто Умань.

 

Також рішенням сесії 7 будинків з балансу РЕУ були передані на баланс новостворених ОСББ.

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати