сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Уманчани виступали на Міжнародному фестивалі в Болгарії. ФОТО

  • П'ятниця, 15 липня 2016, 20:03

Копия qwe-Після феєричної перемоги у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Зірковий крок 2016», що відбувся 9 квітня 2016 року в місті Вінниця, танцювальні колективи Уманського НУС отримали три Гран-Прі та сертифікат на 35 тисяч гривень і були запрошені для участі в Міжнародному конкурсі-фестивалі «SUNNYSMILE» в Болгарії з 26 червня по 3 липня. Про це повідомляє сайт Уманського національного університету садівництва.

Делегація в кількості 50 осіб, до складу якої увійшли танцювальні колективи Уманського національного університету садівництва «Уманська перлинка», театр танцю «Модерн», народний самодіяльний ансамбль танцю «Нивка» та юна співачка Марія Балан, блискуче презентували Умань на ІІ Міжнародному конкурсі-фестивалі мистецтв «SUNNY SMILE»-2016 в болгарських містах Кітен та Приморську, де стали володарями 4-х Гран-Прі в різних номінаціях, а Марія Балан стала лауреатом міжнародного конкурсу-фестивалю в жанрі естрадного вокалу, отримавши І місце. Завдяки високим організаторським здібностям генерального директора конкурсу, члена правління ТС АДЕМУ, заслуженого діяча мистецтв України, директора продюсерського центру «Oma music star» Оксани Мазур та її команди, конкурс пройшов на високому професійному рівні.

qwe1

10 незабутніх днів проведених в єдиній творчій родині залишаться найяскравішими в житті юних талантів. Привітне болгарське сонце, тепле грайливе море і безмежний потік радості та позитивних емоцій створили атмосферу незабутніх вражень.

Багатою танцювальною лексикою та технічною досконалістю вразив уманчан майстер-клас від Олександра Лещенка та Кирила Головкіна.

qwe2

Проживаючи в міжнародному корпусі творчого табору «Вместе», в місті Кітен, юні танцюристи мали змогу познайомитись і побудувати дружні творчі стосунки зі студентами та учнівською молоддю країн Болгарії, Ізраїлю, Німеччини, Росії, Білорусії.

Висококваліфіковані майстри кулінарної справи щоденно дивували нас вишуканими стравами болгарської національної кухні.

Протягом всього періоду перебування в таборі з творчою молоддю працювала професійна команда аніматорів, пропонуючи цікаві конкурсні та розважальні програми.

qwe3

Також хочеться сказати теплі слова в адресу директора творчого табору «Вместе» в Болгарії, керівника телевізійної студії «Вместе» місто Дніпропетровськ, члена Національної спілки журналістів України, генерального продюсера серіалу «Перемена» на І національному Олександра Лішанського, який разом зі своєю командою докладає багато зусиль для підтримки творчої молоді, створює прекрасні умови для проведення великомасштабних творчих заходів, популяризації дитячої та юнацької творчості України в Європі, а також цікавого і змістовного відпочинку та всім, хто допоміг  і підтримав студентську молодь в цій поїздці.

qwe-

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати