сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Козацький вишкіл та оздоровлення чекають на уманських юнаків. ФОТО

  • П'ятниця, 08 липня 2016, 18:30

kozackyi

Дитячий козацько-християнський табір «Казавчин» на річці Південний Буг організували уманські козаки (отаман Сивак Володимир) за сприяння підприємців та  Гайворонської районної ради. Про це сайту міста Умань 04744.info повідомив прес-центр «Уманського козацтва» Черкаського крайового товариства Українського козацтва.

IMG 8436

У таборі одночасно навчатимуться козацьому мистецтву та відпочиватимуть юнаки віком від 12 до 14 років з Уманського коша (Христинівський, Уманський, Маньківський райони) та села Казавчин.

IMG 8437

Досвідчені козаки під час шикування біля козацької канцелярії на вулиці Садовій виступили із побажальними словами та поклали вінок до підніжжя пам’ятника Максиму Залізняку та Івану Гонті. Майбутні джури почули розповідь про наших національних героїв, після чого вирушили до місця таборування, яке після підняття прапорів святив отець Володимир УПЦ Київського патріархату та благословив учасників табору.

IMG 8461

IMG 8456

Відбір дітей з Уманщини допомогли здійснити начальник служби у справах дітей, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Олена Камінська, сільський голова Казавчина Сергій Манзюк, а також отаман табору – курінний Валерій Банар, козаки Микола Хлівний (рій імені Івана Сірка) та Олександр Поляков (рій імені Івана Гонти).

 

IMG 8451

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати