сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

novunu

doctor

За вимогою уманчан перемістили відділення банку

  • Понеділок, 04 липня 2016, 12:00

privatЗа численними зверненнями уманчан відділення ПриватБанку за адресою вул. Клари Цеткін, 3а, змінило своє розташування.

 

 

Відтепер Уманське відділення № 5 відкрило свої двері за новою, більш зручною для містян адресою - вул. Незалежності, 29, - повідомляє Діловий регіон з посиланням на прес-службу ПриватБанку у м.Черкаси.

 

«Переміщене відділення, надаватиме клієнтам звичний широкий спектр банківських продуктів і послуг. Тут можна сплатити будь-який рахунок, відправити грошовий переказ або поповнити депозит. Своїм головним завданням фахівці вважають оперативне і точне задоволення потреб клієнта», - говорить керіник напрямку Розвитку регіональних підрозділів Черкаської філії Сергій Литвин.

 

За його словами, ПриватБанк продовжує формування мережі банківських відділень, які працюють не тільки у зручному приміщенні, а й у новому форматі, за допомогою сучасної техніки.

 

- Використання мобільних планшетів, замість звичайних комп’ютерів дозволить обслужити клієнтів оперативніше і без черг. А простота та наочність в проведенні операцій дозволить клієнтам навчитися самостійно проводити платежі через Інтернет або термінали самообслуговування, - зазначив Сергій Литвин.

 

За допомогою iPad співробітники відділень ПриватБанку надають клієнтам найпопулярніші послуги - від випуску кредитної карти та відкриття депозитного вкладу до оплати комунальних послуг та купівлі квитків на транспорт. Крім того, в будь-якому відділенні клієнтам допоможуть завантажити і налаштувати платіжні додатки ПриватБанку на особистому смартфоні або планшеті.

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати