сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

За вимогою уманчан перемістили відділення банку

  • Понеділок, 04 липня 2016, 12:00

privatЗа численними зверненнями уманчан відділення ПриватБанку за адресою вул. Клари Цеткін, 3а, змінило своє розташування.

 

 

Відтепер Уманське відділення № 5 відкрило свої двері за новою, більш зручною для містян адресою - вул. Незалежності, 29, - повідомляє Діловий регіон з посиланням на прес-службу ПриватБанку у м.Черкаси.

 

«Переміщене відділення, надаватиме клієнтам звичний широкий спектр банківських продуктів і послуг. Тут можна сплатити будь-який рахунок, відправити грошовий переказ або поповнити депозит. Своїм головним завданням фахівці вважають оперативне і точне задоволення потреб клієнта», - говорить керіник напрямку Розвитку регіональних підрозділів Черкаської філії Сергій Литвин.

 

За його словами, ПриватБанк продовжує формування мережі банківських відділень, які працюють не тільки у зручному приміщенні, а й у новому форматі, за допомогою сучасної техніки.

 

- Використання мобільних планшетів, замість звичайних комп’ютерів дозволить обслужити клієнтів оперативніше і без черг. А простота та наочність в проведенні операцій дозволить клієнтам навчитися самостійно проводити платежі через Інтернет або термінали самообслуговування, - зазначив Сергій Литвин.

 

За допомогою iPad співробітники відділень ПриватБанку надають клієнтам найпопулярніші послуги - від випуску кредитної карти та відкриття депозитного вкладу до оплати комунальних послуг та купівлі квитків на транспорт. Крім того, в будь-якому відділенні клієнтам допоможуть завантажити і налаштувати платіжні додатки ПриватБанку на особистому смартфоні або планшеті.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати