04744.info Сайт міста Умань

top panarama
A+ A A-

Малий бізнес на Черкащині скоротив штат працівників на 7 %

  • Субота, 25 червня 2016, 12:00

zaynyatistЗа попередніми підсумками 2015 року на Черкащині функціонувало 7 837 підприємств малого бізнесу або 63 одиниці в розрахунку на 10 тисяч населення.

 

 

Частка малих підприємств у загальній кількості підприємств-суб’єктів підприємницької діяльності склала понад 94%, - повідомляє Діловий регіон з посиланням на головне управління статистки в Черкаській області.

 

У цій категорії 86% (6 769) становили мікропідприємства.

 

Кількість зайнятих працівників у сфері малого бізнесу скоротилась порівняно з попереднім роком на 7% і склала 40,7 тисяч осіб. Це майже третина від усіх зайнятих працівників на підприємствах-суб’єктах підприємницької діяльності області. При цьому 17,4 тисячі осіб було зайнято на мікропідприємствах.

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати