04744.info Сайт міста Умань

top panarama
A+ A A-

У Черкасах підсвітили пішохідні переходи

  • Понеділок, 20 червня 2016, 21:55

cvitlo56 пішохідних переходів на черкаських дорогах уже обладнали додатковим освітленням.

 

 

У нічний час, передовсім, підсвітили розмітку на тих вулицях, де найбільш пожвавлений рух транспорту та найчастіше трапляються аварії. Ще 4 такі світильники встановлять до кінця місяця уздовж Хрещатика, - повідомляє Діловий регіон з посиланням на мерію Черкас.

 

На сьогодні ними облаштували переходи на вулиці Руставі, 30 років Перемоги, Одеській, М. Грушевського (колишня – Котовського), Сумгаїтській, Олени Теліги (колишня – Конєва), Дахнівській, Канівській, Чигиринській, Смілянській, Гетьмана Сагайдачного (колишня – Ватутіна), Добровольського, В’ячеслава Чорновола, Гагаріна, а ще – на бульварі Шевченка та проспекті Хіміків.

 

За словами директора комунального підприємства Віталія Терьохіна, особливістю такої підсвітки є те, що промінь світильника чітко спрямований на пішохідний перехід. Таким чином водій може здалеку побачити людину, яка переходить дорогу.

 

– Ці прилади підсвічують «зебру» по її ширині та уздовж проїжджої частини, – розповів Віталій Олександрович. – Водночас, тривають роботи з нанесення відповідної розмітки на переходах. У комплексі це дасть ще кращий результат.

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати