04744.info Сайт міста Умань

top panarama
A+ A A-

Напівмістична виставка Катерини Кіпер «Естетика Хаосу» зачарувала уманчан. ФОТО

  • Четвер, 16 червня 2016, 21:18

xydo13 травня уманчанам презентували оригінальну фотовиставку «Естетика хаосу», автором якої є одеситка Катерина Кіпер, - пише Made-in-uman.in.ua.

 

 

Познайомитись із оригінальною експозицією українки наше місто змогло завдяки уманській художниці Дарині Дьомі-Пісній, яка перехопила, в буквальному значенні цього слова, фотороботи та привезла їх і авторку до Умані.

 

Катерина розповідає, що в експозиції представлено більше п’ятдесяти робіт, які уже побачили в її рідній Одесі, потім в Києві, а нині – в Умані, далі «Естетика хаосу» поїде до Харкова, Львова, Дніпра тощо.

 

– Я привезла цю експозицію із Німеччини, з міста Беліц, яке знаходиться за сорок кілометрів від Берліну. Там був найперший і найбільший санаторій у Європі, він працював ціле століття. На сьогодні те місце закинуте і забуте. А якщо говорити про назву виставки, то Німеччина у нас асоціюється з порядком, красою, новаторством. Але хотілось показати українським глядачам, що і там буває хаос. Цей проект я готувала майже півроку. І, власне, ця виставка стала можливою завдяки підтримці посольства та консульства Німеччини у Києві та Одесі, баварському дому в Одесі.

 

Улюблена фотографія авторки в експозиції – рояль.

 

Катерина Кіпер фотографією займається уже більше десяти років, любов до цієї справи прищепив батько. За освітою дівчина дизайнер інтер’єрів, любить малювати, та фотографія – це пристрасть і справа життя. Останні три роки вона учасник багатьох спільних та вже трьох персональних виставок.

 

– Я дуже люблю подорожувати і фотографую все, що бачу. А потім показую це глядачам. Люблю фотографувати архітектуру, дітей, природу і, загалом, усе що пов’язано із мандрівками.

 

Уже у вересні дівчина планує виставку в Сарагосі в Іспанії. Вона буде спільною – живопис Дарини Дьоми-Пісної, скульптура Карлоса Гарсіа і її фотороботи. Окрім того, в планах чимало творчих проектів.

 

Уманські мистецтвознавці розповіли, що «Естетика хаосу» це вже третя міжнародна виставка в картинній галереї на сьогодні. А переконатись на власні очі, яким багатогранним може бути мистецтво, уманчани зможуть ще впродовж місяця, завітавши до картинної галереї.

 

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати